آشنایی با دستگاه بخور سرد و بخور گرم

به علت دارابودن همین قابلین خاموش شدن خودکار، بدون هیچ نگرانی می توانید در شب و هنگام خواب از آن استفاده کنید. چون جرم و رسوبات انباشته شده درون مخزن و زوایای داخلی مختلف دستگاه می تواند به مرور زمان موجب خرابی دستگاه بخور شود. یک موقعیت راحت پیدا کنید و دستگاه بخور را در ارتفاع مناسب مقابل صورت خود قرار دهید. قرمز شدن شعله بخاری و گاز به دلیل موارد معدنی موجود در آب هست که در هوا قرار میگیره و هیچ مشکلی نداره .

ستگاه بخور گرم ویکس مدل VENUS

توجه داشته باشید که حتما پس از استفاده از دستگاه، مخزن را از آب خالی کرده و آن را بشویید تا از تکثیر هر میکروب و قارچی جلوگیری کنید. البته توجه داشته باشید در صورت استفاده از بخار گرم، بلافاصله پس از خاموش شدن دستگاه مخزن را خالی نکنید چراکه احتمال سوختگی وجود دارد. اما استفاده از بخار خنک در فصول تابستان و بهار علاوه بر اینکه رطوبت لازم را تأمین می کند باعث سنگین شدن هوا نیز نخواهد شد.

دستگاه بخور سرد و گرم

خشکی هوا می تواند باکتری ها را افزایش دهد، سلامت ریه ها را به خطر بیندازد و همچنین به پوست شما آسیب وارد کند. با این حال تصمیم گیرنده نهایی خود شما خریداران عزیز هستید که باید مشخص کنید نیاز به خرید چه مدل و از چه نوع دستگاه بخور گرمی برای ایجاد رطوبت در اتاق خود و از بین بردن میکروب های موجود در هوا دارید. با کمک مرطوب کردن بینی در طول شب با دستگاه بخور گرم، می توان سردردهای سینوسی را تا حد زیادی کاهش داد. دستگاه بخور گرم، از جمله دستگاه هایی است که به دلیل داشتن کاربرد درمانی، به یک دستگاه ضروری تبدیل شده است.

این امر به ویژه برای مسائل مربوط به سینوس های ناشی از سرماخوردگی بسیار مناسب است. اما به یاد داشته باشید هرگز از دارویی که پزشک برای کودکان یا نوزادان تجویز نکرده است استفاده نکنید. استفاده از دستگاه بخور زمانی که رطوبت هوا به کمتر از حد نرمال که تقریبا 30 درصد است، می رسد مشکلات مختلفی برای تنفس، پوست و بطور کلی سلامتی انسان بوجود خواهد آمد.

آشنایی با دستگاه بخور سرد و بخور گرم

شما از این دستگاه بخور در فصول سرد نهایت لذت را خواهید برد. همچنین ممکن است بخواهید برای مصارفی همچون پاکسازی پوست از آن استفاده کنید. همچنین این دستگاه بخور گرم از منبع برق شهری به عنوان انرژی استفاده می‌کند. میزان رطوبت پایین‌تر از 30 درصد باعث بروز مشکلات مختلفی می‌شود؛ از الکتریسیته ساکن گرفته تا خشکی پوست و خونریزی بینی.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی‌ها، تجهیزات مدرنی مانند دستگاه بخور و رطوبت ساز، دائماً در حال سنجش میزان asilbekharid.com رطوبت محیط هستند. از جمله بهترین دستگاه بخور گرم خانگیدستگاه بخور گرم آنی ساز یک محصول کاملا کاربردی به ویژه برای بهبود سینوزیت و پاکسازی پوست است. در مقابل دستگاه بخور گرم التراسونیک با استفاده از یک دیافراگرام و لرزش فکرانس فراصوتی بخار تولید می کند.

  • در فصل زمستان به علت استفاده از وسایل گرمایشی، هوا خانه رطوبت خود را از دست داده و موجب خشکی پوست و تحریک سینوس ها می شود.
  • به طور کلی دستگاه بخور برای مرطوب کردن هوای خشک به کار می رود.
  • دستگاه بخور سرد ممکن است به کاهش سرفه و احتقان ناشی از سرماخوردگی کمک کنند.
  • با استفاده از دستگاه‌های بخور می‌توانید مدت زمان بهبودی و دوره نقاهت بیماری خود را کاهش دهید.
  • دو نوع دستگاه بخور وجود دارد دستگاه بخور سرد و دستگاه بخور گرم، دستگاه بخور سرد و مرطوب کننده که بخور سرد برای فصل گرم و بخور گرم برای فصل سرد استفاده می شود.