اعلام معیارهای جدید دسترسی به وب سایت در لومار

البته، بهبود دسترسی وب سایت شما برای همه کاربران امری است درست کاری که باید انجام داد – که باید گفت. اما برای کسب‌وکارهایی که به دنبال دستیابی به مشتریان جدید هستند – و از قوانین و مقررات دسترسی محلی پیروی می‌کنند – یک مورد تجاری واضح برای دسترسی دیجیتال نیز وجود دارد. در مطالعه جدیدی که توسط Lumar در سال جاری انجام شد، 1 از هر 4 متخصص مرتبط با وب سایت مورد بررسی، دسترسی به وب سایت را به عنوان یکی از نادیده گرفته ترین زمینه ها در سلامت و عملکرد وب سایت خود ذکر کرد..

درباره نحوه استفاده تیم Lumar از جدید ما بیشتر بیاموزید a11y معیارهایی برای بهبود تجربه دیجیتالی خودمان در مطالعه موردی دسترس‌پذیری.

کشف کنید که چرا Lumar پلت فرم هوشمند وب سایت انتخابی برای مارک های تجاری پیشرو است:

بلوک لوگوی مشتری - برندهای تجاری جهانی از لومار برای سئو استفاده می کنند


نماد CTA - وبینارهای لومار را تماشا کنید

علیرغم تایید اهمیت دسترسی به وب سایت توسط شرکت کنندگان در نظرسنجی، 63 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که هیچ کارمند داخلی یا مشاور خارجی مسئول تلاش‌های دسترسی دیجیتال نیست. از بین بردن این شکاف نیازمند راه حل جدیدی است که می تواند منابع مدیریت وب سایت را به طور مؤثری هماهنگ کند تا استانداردهای دسترسی را برآورده کند. با معیارهای دسترسی جدید Lumar که در پلتفرم اطلاعاتی وب‌سایت گسترده‌تر آن تعبیه شده است، سازمان‌ها اکنون می‌توانند به‌طور یکپارچه در مورد انطباق دسترسی سایت‌های خود در همان منبع متمرکزی که قبلاً تیم‌های SEO، بازاریابی، UX و مهندسی خود را با نظارت عمیق بر سلامت وب‌سایت توانمند می‌سازد، بینش‌هایی بی‌سابقه به دست آورند. ، تجزیه و تحلیل و اتوماسیون تست QA.

با استفاده از خزنده وب سایت فوق سریع Lumar و کتابخانه پیشرو دسترسی دیجیتال، تبرگزارش‌های دسترسی به وب‌سایت جدید، ارائه اطلاعات هوشمند وب‌سایت Lumar را فراتر از قابلیت‌های فنی SEO بسیار دوست‌داشتنی ما گسترش می‌دهند.

نمایش گرافیکی عنصر مسائل برتر داشبورد نمای کلی دسترسی به تحلیل Lumar.
آیا می خواهید با معیارهای دسترسی جدید Lumar شروع کنید؟ همین امروز یک نسخه نمایشی رزرو کنید تا گزارش‌های جدید را در عمل ببینید!


معیارهای دسترسی به وب سایت جدید Lumar

ما خوشحالیم که اعلام می کنیم معیارهای جدید دسترسی دیجیتال و نمرات سلامت دسترسی به وب سایت در پلت فرم لومار! این بینش‌های جدید به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا تجربه‌های جامع‌تری برای وب‌سایت ایجاد کنند همه کاربران با کشف مشکلات دسترسی در سراسر سایت.


تصویر دو دست یاری – نشان دهنده معیارها و گزارش های جدید دسترسی به وب سایت در پلتفرم هوش و سئو وب سایت لومار

آماده‌اید ببینید که چگونه معیارهای جدید دسترسی به وب‌سایت و امتیازات سلامت در Lumar می‌تواند به کسب‌وکار شما کمک کند تا تجربه آنلاین فراگیرتری را برای همه تضمین کند؟ فرم زیر را پر کنید و ما نسخه نمایشی پلت فرم شخصی شما را رزرو می کنیم.

در کنار معیارهای جدید خزیدن برای دسترسی، Lumar امتیازهای سلامت دسترسی به وب‌سایت را نیز راه‌اندازی می‌کند که به کسب‌وکارها در شناسایی، اولویت‌بندی و رفع مشکلاتی که مانع دسترسی وب‌سایت‌هایشان می‌شود کمک می‌کند. استانداردهای WCAG (دستورالعمل‌های دسترسی به محتوای وب) برای مطابقت با سطح A، AA و AAA. گروه بندی منطقی گزارش ها از مسائل در سطوح مختلف، دسته ها و زیرمجموعه های WCAG به کاربران کمک می کند تا به جای اینکه با لیست طولانی و گسترده ای از مسائل دسترسی مواجه شوند، به سرعت داده ها را درک کنند و بفهمند از کجا شروع کنند.

تصویر دو دست یاری – نشان دهنده معیارها و گزارش های جدید دسترسی به وب سایت در پلتفرم هوش و سئو وب سایت لومار
ویژگی های جدید پلتفرم

با Lumar تجارب دیجیتالی فراگیر بسازید

  • به راحتی مشکلات دسترسی دیجیتال را در کل وب سایت خود شناسایی کنید
  • وظایف دسترسی را به طور موثر اولویت بندی کنید
  • در مورد مسائل مربوط به کنتراست رنگ، نکات مثبت کاذب کمتری دریافت کنید
  • تست QA خودکار برای WCAG 2.1

دریافت قیمت


چرا امروزه دسترسی به وب سایت برای مشاغل مهم است؟
منبع: https://www.lumar.io/blog/company-news/announcing-new-website-accessibility-metrics-in-lumar/

معیارهای دسترسی (“A11y”) قابلیت های جدید و موارد استفاده را به برنامه های موجود Analyze، Monitor و Protect موجود در پلت فرم Lumar اضافه می کند. کاربران می توانند با استفاده از یک خزنده، هم مسائل فنی سئو و هم دسترسی به وب سایت را در یک پلتفرم بررسی کنند.

نمایش گرافیکی نمرات سلامت دسترسی در Lumar Analyze.

تماشای وبینار: “شروع با دسترسی دیجیتال” – با حضور کارشناسان Skyscanner + QualityLogic.