بازاریابی یوتیوب – چیزی فراتر از تبلیغات

یو-هو، ما اینجا هستیم! تیم بازاریابی دیجیتال ما به شما کمک می کند تا برند خود را در جایگاه خود قرار دهید، یک رابطه فعال و مبتنی بر اعتماد با مشتریان خود ایجاد کنید، و تمام محتوای ویدیویی آنلاین خود را ایجاد و مدیریت کنید. ما علاوه بر بازاریابی ویدیویی بسیار عالی، بازاریابی رسانه های اجتماعی، سئو، طراحی وب و موارد دیگر را نیز انجام می دهیم. امروز برای بازاریابی آنلاین متخصص و استراتژی های برندسازی که مقرون به صرفه هستند با ما تماس بگیرید – و همه ارتباطات مناسب را ایجاد کنید.


منبع: https://digitalfreak.com.au/youtube-marketing-more-than-just-ads/

بازاریابی ویدئویی به کسب و کار شما تولیدات هالیوودی را با بودجه کسب و کار کوچک می دهد! ما در حال حاضر عاشق ایجاد ویدیو هستیم زیرا بسیار خلاقانه و چشم نواز است – و به این دلیل که واقعاً برای مشاغل کوچک خوب کار می کند.

راه های جدید کسب درآمد

شورت های یوتیوب ویدئوهای عمودی با فرمت کوتاه 60 ثانیه یا کمتر هستند. می توانید به آنها مانند حلقه های فیس بوک یا استوری های اینستاگرام یا حتی تیک تاک فکر کنید. آنها به طور بی پایان قابل پیمایش هستند، و بهترین چیز در مورد آنها این است که آنها بر روی پلتفرم کار می کنند – به این معنی که اکنون در فیدهای فیس بوک و نتایج موتورهای جستجو ظاهر می شوند. همچنین می‌توانید هر تعداد ویدیوی مجزا را در یک فیلم کوتاه که می‌خواهید قرار دهید، البته تا زمانی که از مجموع 60 ثانیه فراتر نرود. درست مانند ویدیوهای با فرمت طولانی، کاربران می توانند این محتوا را مشترک، پسندیده یا دوست نداشته باشند. همچنین اکنون می‌توان شورت‌ها را در همه دستگاه‌ها، از جمله تلویزیون، مشاهده کرد، که باعث می‌شود آنها بسیار گسترده و در دسترس باشند.

چرا بازاریابی ویدئویی برای کسب و کار شما مناسب است؟

آنها در حال گوش دادن به سازندگان ویدیو هستند

وقتی به ویدیوهای یوتیوب از نظر بازاریابی دیجیتال فکر می کنید، احتمالاً به تبلیغاتی فکر می کنید که قبل یا در طول هر چیزی که تماشا می کنید ظاهر می شوند. اما این نوع بازاریابی ویدیویی برای بینندگان و افرادی که کسب و کار خود را بازاریابی می کنند بسیار هوشمندتر و کاربرپسندتر می شود. از این گذشته، من فکر نمی کنم بسیاری از ما قدردان وقفه های تبلیغاتی باشیم! بنابراین، در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد، از تیم بازاریابی ویدیویی ملبورن ما.

بنابراین، کجا می توانم یک آژانس بازاریابی ویدئویی در ملبورن پیدا کنم؟

روش های جدید استفاده از ویدئو در بخش آموزش

تکان دهنده، درست است؟ یک شرکت بزرگ (در نهایت یوتیوب متعلق به گوگل است) در واقع به افرادی که چیزهایی را که نشان می دهند می سازند گوش می دهد! اکنون که نفس خود را بند آورده اید، این چیزی است که آنها در حال پیاده سازی هستند.

  • گسترش دسترسی برای افراد کم شنوا
  • زیرنویس‌های خودکار به زبان‌های بیشتری

بدیهی است که هدف بازاریابی فروش است. اما بازاریابی عالی به فروش فشار نمی آورد – در عوض، افراد را آموزش می دهد و کسب و کار شما را زمانی که آماده خرید هستند در اولویت قرار می دهد. با در نظر گرفتن این موضوع و در نظر گرفتن بخش آموزش، یوتیوب ویژگی‌های ویدیوی آموزشی مانند پخش‌کننده ویدیوی آموزشی بدون آگهی جدید را معرفی می‌کند که می‌تواند در چندین برنامه آموزشی محبوب، ویژگی‌های داخلی پولی و رایگان ایجاد دوره آموزشی، و حتی سرگرمی داخلی تعبیه شود. در ویژگی های مسابقه

از آنجایی که یوتیوب متعلق به گوگل است و دومین موتور جستجوی بزرگ در جهان است، جای تعجب نیست که راه‌های بیشتر و بیشتری برای بازده بازاریابی ویدیویی شما وجود دارد. نه تنها ویدیوهای شما در صفحات نتایج Google نیز وجود دارد، بلکه برنامه شریک YouTube نیز گسترش یافته است. این به معنای اشتراک درآمد در تبلیغات، حتی برای شلوارهای کوتاه، و آستانه واجد شرایط بودن کمتر است (شما فقط به 1000 مشترک، 4000 ساعت تماشای معتبر و 10 میلیون بازدید کوتاه عمومی معتبر نیاز دارید) برای کسب درآمد.

دسترسی بیشتر به YouTube Shorts

این همچنین برای افرادی که ترجیح می‌دهند ویدیو را در حالت بی‌صدا نگه دارند، اما همچنان اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنند، عالی است. برای مثال، اگر زمانی که در فضای باز هستید، به دنبال اطلاعاتی برای حل مشکلی در محل کار خود هستید.