بایگانی‌های مودم و تجهیزات شبکه آی تی فیکس ایران-امن باش

در این راستا ، این شرکت ، با توجه به بررسی میزان رضایت مندی مشتریان خود از برند های معتبر و با کیفیت ، اقدام به واردات و یا اخذ نمایندگی برندهای معروف محصولات فوق کرده است. ما همواره کوشیده ایم تا مشتری مداری ، ارتقاء مستمر کیفیت محصولات و خدمات، رعایت صداقت و سلامت حرفه ای را سرلوحه کار خود قرار دهیم. روترها تاکنون در مدل های متفاوت و با معماری مختلف طراحی ، تولید و عرضه شده اند . روتر یکی از دستگاه های شبکه ای مهم و حیاتی است که از آن در شبکه های LAN و WAN استفاده می گردد . عملکرد این تجهیزات بدون نیاز به توان الکتریکی برق صورت می گیرد. هاب به وسیله ای گفته میشود که با اتصال وسایل مختلف در یک شبکه، آنها را تبدیل به یک سگمنت مشخص می نماید.

  • از آنجایی که بعد از خدمات پسیو شبکه، امکان تغییرات در آن به صفر می‌رسد، می‌توان به میزانِ اهمیت طراحی زیرساخت شبکه، پی برد.
  • کیستون هم در پشتیبانی از انواع کابل ( کتگوری نوع کابل) و استاندارد ها متفاوت است.
  • اگر هم میدانید به دنبال چه محصولی هستید جستجوی آن توسط نوار بالاتر انجام میشود.
  • در صورتی که تجربه کافی برای خرید تجهیزات شبکه را ندارید، توصیه می‌شود بدون آگاهی اقدام به تهیه کردن لوازم مختلف نکنید و حتما از افراد باتجربه در این زمینه بخواهید تا شما را راهنمایی کنند.

بایگانی‌های مودم و تجهیزات شبکه آی تی فیکس ایران-امن باش

پل شبکه، ابزاری است که شبکه لوکال را به چند سگمنت تقسیم می‌کند و سگمنت‌ها را به هم متصل می‌کند. سوئیچ‌ها ممکن است نقش پل یا بریج را بازی کنند و این فرآیند پل‌کشی در شبکه حائز اهمیت فراوانی است. بریجینگ امکان برخورد فریم‌ها را در شبکه به شدت کاهش می‌دهد و از این طریق بازدهی و امنیت شبکه افزایش پیدا می‌کند. سوئیچ، جابه‌جایی اطلاعات بین دستگاه‌ها در شبکه را ممکن می‌سازد. با سوئیچ، چند کاربر می‌توانند اطلاعات را از طریق شبکه ارسال کنند و سرعت ارسال دیتاهای هریک بر دیگری تاثیر نگذارد.

آشنایی بیشتر با تجهیزات شبکه

معمولاً رک‌های شبکه از جنس فلز و با استفاده از دربی شیشه‌ای ساخته و عرضه می‌شوند. شما می‌توانید با توجه به نیاز شبکه خود از انواع رک‌های ایستاده یا دیواری با ابعاد مناسب استفاده کنید. فارغ از بزرگی و کوچکی یک مجموعه، وجود شبکه در شرکت ها و سازمان ها به رشد، توسعه و کارآمدی هر چه بیشتر آنها کمک می کند. اما اکنون میتوانید تیکت ایجاد کنید یا جهت ارسال ایمیل به مفتاح فرم زیر را پر کنید؛ ما در اسرع وقت پاسخ میدهیم. هر کدام از تجهیزات شبکه دارای ویژگی‌های خاص مربوط به خود هستند و شما باید جنس قطعات داخلی و بدنه آن‌ها را به‌ طور جداگانه بررسی نمایید و متناسب با محل مورد نظر یا شبکه‌تان آن‌ها را انتخاب کنید. موقع خرید روتر حتما به فرکانس باند توجه داشته باشید و سراغ باندهایی بروید که با شبکه شما متناسب هستند.

عملکرد اکسس پوینت در شبکه‌های وایرلس شبیه به کاربرد سوئیچ شبکه‌های کابلی در شبکه‌های بیسیم می‌باشد. اکسس پوینت در همه جا از تجهیزات مخابراتی گرفته تا شبکه‌های کامپیوتری کاربرد دارد. از اصلی‌ترین مولفه هایی که در تعیین قیمت تجهیزات شبکه دخیل است، نرخ ارز در کشور می باشد. چرا که قطعات شبکه همگی وارداتی بوده و قیمت ارز تاثیر مستقیمی بر قیمت نهایی محصولات دارد.

اتصالات شبکه

در این فیبرها، نور در اثر انعکاسات کلی در فصل مشترک هسته و غلاف ، انتشار پیدا خواهد کرد. منابع نوری در این نوع کابل ها، دیود لیزری و یا دیودهای ساطع کننده نور می باشند. کابل Twisted Pair یکی از متداولترین کابل های استفاده شده در شبکه های مخابراتی و کامپیوتری است . از کابل های فوق ، علاوه بر شبکه های کامپیوتری در سیستم های تلفن نیز استفاده می گردد. با استفاده از نوار ابزار و با کمک دسته بندی های موجود در بالای صفحه محصول مورد نظر خود را پیدا کنید. اگر هم میدانید به دنبال چه محصولی هستید جستجوی آن توسط نوار بالاتر انجام میشود.

مودم وسیله ای هستش که امکان اتصال ما به شبکه جهانی اینترنت را فراهم www.amnbash.ir می سازد. با استفاده از سوئيچ چندين کاربر قادر به ارسال اطلاعات از طريق شبکه در يک لحظه خواهند بود. سوئيچ امکان ارتباط گره های متفاوت يک شبکه را مستقيما با يکديگر فراهم می کند. سخت افزارهایی که جهت پیکربندی و نصب تجهیزات شبکه و سرور مورد استفاده قرار می گیرند.

رک های شبکه قطعه ای مورد نیاز برای محافظت از سوئیچ ها و سایر دستگاه های مهم و حساس می باشند که احتیاج به مراقبت دارند. در بعضی از شرایط به دلیل استفاده از چندین سوئیچ از رک ها برای نگهداری آن ها استفاده می شود. رک ها از نظر ظاهر به دو دسته ی دیواری و ایستاده تقسیم می شوند که به طور معمول جنس بدنه ی آن ها فلز و دربی از جنس شیشه دارند.

فیبر نوری پهنای باند بالاتری در مقایسه با کابل‌های معمولی دارند. به همین دلیل زمانی از این کابل‌ها استفاده می‌کنیم که نیاز به ارتباط بین فاصله‌های بیشتر از 100 متر داریم. سرعت ارسال اطلاعات هر یک از کاربران بر سرعت دستیابی سایر کاربران شبکه تاثیر نخواهد گذاشت . سوئیچ همانند روتر که امکان ارتباط بین چندین شبکه را فراهم می نماید ، امکان ارتباط گره های متفاوت ( معمولا” کامپیوتر ) یک شبکه را مستقیما” با یکدیگر فراهم می نماید. اکثر مادربردهای جدیدی که از آنان در کامپیوترهای شخصی استفاده می گردد ، دارای یک اینترفیس شبکه ای onboard می باشند. کامپیوترهای قدیمی و یا کامپیوترهای جدیدی که دارای اینترفیس شبکه ای onboard نمی باشند، در زمان اتصال به شبکه، می بایست بر روی آنان یک کارت شبکه نصب گردد.

معمولا از یک کابل کواکسیال بزرگ به عنوان ستون فقرات و کابل های کواکسیال کوتاه در فواصل ۵ / ۲ متر برای ایستگاه های کاری در تجهیزات شبکه پسیو استفاده می شود. پیکربندی شبکه یکی از موضوعات مهمی است که در حوزه شبکه و راه اندازی آن مطرح است. IP یا همان Internet Protocol یک آدرس اینترنتی است که آدرس هر سیستم را در شبکه مشخص می کند. خدمات نظیر نصب سیستم‌ عامل، نصب و پیکربندی سرویس ‌های مورد نیاز مانند ایمیل سرور، DNS سرور، وب‌سرور، کنترل‌ پنل و … در حوزه پیکربندی شبکه است. در هنگام خرید تجهیزات شبکه ، باید به نکاتی از قبیل تعداد سوییچ ، تعداد طبقات ، تعداد و فاصله کلاینت ها و … توجه شود تا بتوان یک شبکه کاملا مناسب با کارایی بالا انتخاب کرد.

ما در یک شبکه کامپیوتری برای برقراری ارتباط به تجهیزاتی نیازمند هستیم. شما می توانید تا انتهای این مقاله ما را همراهی کرده تا با این تجهیزات آشنا شوید. مودم دستگاهی که یک سیگنال آنالوگ حامل را به اطلاعات دیجیتال رمزگذاری شده تبدیل می کند.

دستگاه فیوژن فیبر نوری کاموی مدل A33