بهبود گزارش برجسته در گزارش نمایه سازی ویدیوی کنسول جستجو | وبلاگ مرکزی جستجوی گوگل | Google for Developers

دوشنبه 12 ژوئن 2023
منبع: https://developers.google.com/search/blog/2023/06/video-indexing-specific-issues

از آنجایی که گزارش نمایه‌سازی ویدیوی کنسول جستجو 3 ماه داده‌های تاریخی را نشان می‌دهد، ممکن است همچنان در فهرست دلیل در گزارش نمایه‌سازی ویدیو، «Google نمی‌تواند ویدیوی برجسته در صفحه را تعیین کند» را ببینید، اما هیچ تأثیری بر صفحات شما ندارد. .

گزارش نمایه سازی ویدیوی کنسول جستجو شامل دلایل جدید

دلایل جدید نیز در صورت وجود ظاهر خواهند شد
بررسی یک URL صفحه ویدیوی خاص.

یکی از دلایل اصلی گوگل برای ایندکس نکردن ویدیو در صفحات شما این است که گوگل نمی تواند یک ویدیوی برجسته را به اندازه کافی مشخص کند که به عنوان ویدیوی این صفحه واجد شرایط شود.

به منظور کمک به درک بهتر این موضوع و ارائه دلایل قابل اجرا بیشتر، دلیل “Google نتوانست ویدیوی برجسته در صفحه را تعیین کند” را به سه دلیل خاص دیگر تقسیم می کنیم. در اینجا خلاصه ای از کارهایی که باید انجام دهید برای حل این مشکلات و واجد شرایط ساختن ویدیوی خود برای نمایه سازی آمده است:

  • ویدئو در خارج از پنجره دید: مکان ویدیو را در صفحه تغییر دهید تا کل ویدیو در قسمت قابل رندر صفحه باشد و هنگام بارگذاری صفحه دیده شود.
  • ویدیو خیلی کوچک است: ارتفاع ویدیو را طوری افزایش دهید که بزرگتر از 140 پیکسل یا عرض ویدیو را طوری افزایش دهید که از 140 پیکسل بیشتر و حداقل یک سوم عرض صفحه باشد.
  • ویدیو خیلی بلند است: ارتفاع ویدیو را کم کنید تا کوچکتر از 1080 پیکسل باشد.
امیدواریم این تغییرات درک نمایه سازی ویدیو را برای شما آسان تر کند و مشکلات موجود در صفحات ویدیوی شما را برطرف کند. اگر سوال یا ابهامی دارید، لطفاً از طریق این آدرس با ما در میان بگذارید انجمن مرکزی جستجوی گوگل یا در توییتر.