به روز رسانی پانداهای گوگل در سال 2011 در مورد محتوای امروزی هوش مصنوعی به ما چه می آموزد؟

شما چی فکر میکنید؟

دنیای نوشتن سئو قبلاً شاهد این نوع تغییرات و اصلاحات بوده است. هوش مصنوعی ممکن است روند نوشتن محتوای ما را تغییر دهد، اما جایگزین همه نویسندگان نخواهد شد.

نه، نه آن موجود سیاه و سفید نوازشگر. در 23 فوریه 2011، به روز رسانی الگوریتم پاندا گوگل منتشر شد.

دوازده سال پیش، دنیای سئو رسما توسط یک … پاندا تکان خورد.

این مانند ویرایش مقاله ای است که توسط یک کارآموز ایجاد شده است. ممکن است استخوان ها وجود داشته باشند، اما مقاله برای زمان اصلی آماده نیست.

صاحبان ChatGPT ما نمی‌توانند محصول SaaS را تجربه کنند و نظری بنویسند. همچنین نمی‌تواند یک نقل قول از خودی فنی ارائه دهد که مفهوم گیج کننده را روشن کند.

در اینجا دو دلیل وجود دارد:

حداقل یک بار در روز، نویسنده ای از من می پرسد که آیا کار آنها ایمن است و آیا سئو اینجاست؟ سوال آنها همیشه مرا به آن روزهای پاندا برمی گرداند.

آنچه من می گویم این است که…

سئو (و نوشتن سئو) هنوز نمرده است.

من صاحبان مشاغلی را می شناسم که به دلیل به روز رسانی پاندا مغازه را بسته اند. یک روز، سایت آنها موقعیت های عالی داشت و ترافیک زیادی را به همراه داشت…

بسته به رقابتی بودن عبارت جستجو، احتمالاً باید زمان قابل توجهی را برای مقاله تولید شده توسط هوش مصنوعی صرف کنید تا آن را به اندازه کافی برای گوگل برجسته کنید.

سئو نویسان پس از به روز رسانی پاندا احساس می کردند توجیه شده اند. Google محتوای با کیفیت می‌خواهد. مهارت های ما مهم بود شرکت ها دوباره نویسندگان محتوا را استخدام کردند.

آخ.

در سال 2011، گوگل مکان متفاوتی بود. مشاهده جایگاه محتوایی با کیفیت پایین رایج بود. نویسندگان باتجربه سئو در حال رقابت با «چرخش‌کننده‌های محتوا» بودند که یک مقاله را با هزینه ماهانه کم می‌نویسند، کلمات کلیدی را عوض می‌کنند و 9 مورد دیگر را ایجاد می‌کنند.

هر چه چیزها بیشتر تغییر کنند، چیزهای بیشتری ثابت می مانند.

به سرعت به امروز و ترس (قابل درک) مردم در مورد محتوای هوش مصنوعی که فهرست گوگل را هجوم آورده است.

برخی از کسب‌وکارها فکر می‌کردند که چرخش محتوا پاسخ دعای محتوایی آن‌ها است، و دیگر هرگز مجبور نخواهند شد به یک نویسنده «واقعی» پول بدهند.

اولاً، گوگل قبلاً نشان داده است که نمی‌خواهد مجموعه‌ای از محتوای با کیفیت پایین در ده نتیجه برتر قرار گیرد. شرکت‌ها نمی‌توانند روزانه بیست مقاله از طریق ChatGPT تولید کنند و موقعیت مکانی آن را به صورت خودکار ببینند.

و گوگل برای کیفیت محتوا حتی بیشتر از گذشته تلاش می کند.

روز بعد، موقعیت های آنها ناپدید شد و تجارت خشک شد.

مقاله مشابه، کلمات کلیدی مختلف.

و همه چیز همینطور تغییر کرد. :: کوبیدن انگشتان::

در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد دستورالعمل های رتبه بندی گوگل. محتوای با کیفیت بالا EEAT خوبی دارد.

دلیل دوم این است که دستورالعمل‌های ارزیابی کیفیت جستجوی گوگل اکنون «تجربه» را به عنوان بخشی از دستورالعمل‌های EEAT (تخصص، تجربه، اختیار و اعتماد) ذکر می‌کند.

مقاله ای در مورد “بهترین کفش های تنیس برای زنان” به مقاله ای در مورد “بهترین کفش های تنیس برای مردان” و “بهترین کفش های تنیس برای بچه ها” تبدیل شد.

اکنون که محتوای AI جریان اصلی تر است، استراتژی محتوای شما چگونه تغییر کرده است؟ آیا مهارت های خود را تقویت می کنید؟ یا داری دیوونه میشی؟ یک پیام گذاشته و مرا آگاه کنید.


منبع: https://seocopywriting.com/what-does-googles-panda-update-in-2011-teach-us-about-todays-ai-content/

یک نویسنده خونین (مثل شما) باید محتوا را از نظر دقت بررسی کند، محتوای اضافی که هوش مصنوعی شامل آن نشده است اضافه کند، و یک قلاب احساسی ارائه دهد (زیرا هوش مصنوعی، مانند برخی از افراد سابق من، عاطفی را به خوبی انجام نمی دهد.)

همانطور که می توانید تصور کنید، مردم از جستجو در نتایج مزخرف گوگل برای یافتن پاسخ سوالات جستجوی خود متنفر بودند.

آیا نویسندگان نیاز به دانستن دستورات ChatGPT دارند؟ مطمئن. اما آنها همچنین باید بدانند که چگونه هوش رقابتی را به روش قدیمی کپی و اجرا کنند.

(آشنا بنظر رسیدن؟)

در اینجا نحوه به روز رسانی پاندا گوگل همه چیز را تغییر داد

گوگل قبلا اینجا بوده است. ما قبلا اینجا بودیم

گوگل هم این وضعیت را دوست نداشت. پس از همه، چه کسی می خواهد از یک موتور جستجو استفاده کند (و روی تبلیغات پولساز آن کلیک کند) اگر نتایج مزخرف باشد؟

همانطور که می خواستم این را برای سردبیرم بفرستم، این مقاله در مورد در سال 2023 و فراتر از آن، سئو فعال و فعال است – فید من را بزنید. بله، من تنها کسی نیستم که فکر می کنم سئو ایمن است.

فقط نویسندگانی که به روبات‌ها اجازه می‌دهند کارشان را بگیرند.

بنابراین، اگر فکر می‌کنید صفحه نتایج جستجوی Google توسط محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی با کیفیت پایین پر می‌شود، می‌توانید آرامش داشته باشید.

بنابراین، گوگل بازی را با یک آپدیت الگوریتمی تغییر داد. ناگهان محتوای کم‌ارزشی که قبلاً موقعیت می‌گرفت، در هیچ کجا یافت نشد.

ChatGPT در پشت سر گذاشتن نوشته های قبلی دیگران خوب است. در ایجاد محتوای رهبری فکری (یا فنی) که نیاز به لمس انسانی دارد، خوب نیست.