تعمیر شارژر لپ تاپ فروشگاه تک یک-شارژر لپتاپ مستر جانبی

اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید. برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید. در نمایشگاه CES معمولاً گجت‌های عجیب‌وغریبی نمایش داده می‌شوند و حالا لنوو پیش از شروع CES 2023، این روند را با Go Desk Station withً… ولتاژ ورودی مناسب برای این محصول در حدود ۲۲۰ ولت در نظر گرفته شده است. در صورتی که شارژر قبلی خود را در دسترس ندارید، اصلا نگران نباشید، زیرا با جست و جو کردن پارت نامبر دستگاه می توانید به راحتی اطلاعات مربوط به شارژر قدیمی خود را به دست آورید.

قبل از خرید شارژر لپ تاپ جدید برای دستگاه خود، ابتدا می خواهید بررسی کنید که آیا مشکل هنوز جزئی است. به هر حال، اگر بتوانید مشکل جزئی را برطرف کنید، نمی خواهید برای شارژر جدید پول خرج کنید. هر لپ تاپ نیازمند یک شارژر مناسب است که در مکان‌های مختلف همراهتان باشد تا بتوانید از آن استفاده کنید. شارژر لپ تاپ قیمت مختلفی دارد که رنج متفاوتی را شامل می‌شود.

آداپتور لپ تاپ ایسوس K52 مشکی 19ولت 4.7 آمپر

تعمیر شارژر لپ تاپ فروشگاه تک یک-شارژر لپتاپ مستر جانبی همچنین تعمیر بوی سوختگی از جمله مواردی است که برای آن به ما مراجعه می‌شود. برخی از شارژر های لپ تاپ در محل برخورد دو قسمت شارژر (آداپتور برق متناوب و کابل برق) صدای ترق می‌دهند. برای شارژرهای تلفن، بیشتر قطعاتی که می‌توانند نویز ایجاد کنند، داخل مبدل برق AC/DC هستند، که بخشی است که به پریز دیواری می‌رود. تعمیر و تعویض شارژر های لپ تاپ از این جهت متفاوت هستند که از چندین قسمت تشکیل شده اند. نگهداری صحیح و مراقبت از شارژر یکی از مهم ترین کارهایی است که باید انجام داد تا هم لپ تاپ بیشتر عمر کند و هم سایر اجزای آن دچار آسیب نشوند.

  • ممکن است با لگد شدن کابل و یا گیر کردن زیر پایه‌های صندلی، کابل دچار پارگی و یا پیچ خوردگی شود.
  • همان آداپتورهای معمولی هستند که در منزل و محیط کار و … استفاده می کنیم، این نوع به برق خانگی متصل می شوند و با کم کردن ولتاژ سبب قابل استفاده شدن جریان انرژی می شوند.
  • توصیه می کنیم پیش از هر اقدامی اتصالات شارژر و برق را به دقت بررسی کنید.
  • گاهی همه بخش‌های شارژر لپ تاپ سالم است و فقط کابل آن از کار افتاده است.
  • یکی از ساده ترین روش هایی که برای فهمیدن مدل شارژر کاربرد دارد توجه به پارت نامبر کالا است.

این به طور پیش فرض فعال است و با کاهش گهگاهی حداکثر شارژ لپ تاپ، طول عمر کلی لپ تاپ شما را افزایش می‌دهد. با باز کردن Energy Saver از System Preferences و کلیک کردن روی Battery Health، می‌توانید آن را به صورت دستی مدیریت کنید. مغزی داخل سوکت شارژر خروجی مثبت آن است و لایه‌ای که دور آن قرار دارد، خروجی منفی آن شارژر لپ تاپ اپل را تشکیل می‌دهد. خب خرابی سیم آداپتور جزء اون دسته از مشکلات شارژره که به راحتی قابل برطرف شدنه.

تعمیرات تخصصی لپ تاپ

از نظر فیزیکی این کمیت نشان دهنده اختلاف پتانسیل میان دو نقطه است. به زبان ساده تر این کمیت باعث به وجود آمدن نیرویی می شود تا باتری شارژ شود. بلافاصله پس از آن، کادر “Power Options” روی صفحه نمایش شما ظاهر می‌شود. اکنون در تب «Advanced Settings»، گزینه «Battery» را از منوی کشویی باز کنید. در زیر آن گزینه، روی «Critical Battery Action» کلیک کنید و «On-Battery» را روی «Hibernate» قرار دهید. سپس، روی سومین مورد به نام «Critical Battery Level» کلیک کنید و هر دو گزینه «On battery» و «Plugged in» را روی «5٪» تنظیم کنید.

در صورتی که آداپتور قبلی شما بیش از حد گرم میکرده و یا باتری شما کند شارژ میشده پیشنهاد ما به شما خرید کالای زیر میباشد: