دریچه زیر فن کویل بایگانی دریچه تنظیم هوا و دمپر و کانال هوای رفت و برگشت

دریچه زیر فن کویل بایگانی دریچه تنظیم هوا و دمپر و کانال هوای رفت و برگشت

حال ورق آلومینیوم برش داده می شود و در ابعاد چهارگانه ی این ورق یک خم به عنوان استحکام دهندهدرب دریچه زیر فن کویل دریچه فن کویل ایجاد می شود. در مرحله ی بعد با توجه به جانمایی محل مکش دستگاه فن کویل نسبت به کار گذاری دریچه مرکب خطی بر روی بدنه ی درب دریچه زیر فن کویل اقدام خواهد شد. دریچه زیر فن کویل خطی لولایی این قابلیت را داردکه در پشت آن توری تعبیه نمود تا از نفوذ گرد و خاک و تردد حشرات جلوگیری نماید.

دریچه زیر فن کویل به طور کلی از پنج نوع جنسِ آلومینیوم،آهن، چوب(ام دی اف)، استیل و پلاستیک تولید و عرضه می‌شود. از آنجا که درب این دریچه زیر فن کویل وزنه ای می باشد ، لذا نیازی به قفل و لولا نداشته و کارکرد آن همچون سقف های تایلی می باشد . در این حالت باید از فاصله ی مناسب بین درب و دستگاه فن کویل مطمئن شویم .

هرچه کیفیت موجود در این محصولات بالاتر باشد قطعا شما راحت تر می توانید از آن ها استفاده کنید. دریچه زیرفن کویل می تواند برای شما دسترسی راحت تری را به دستگاه مورد نظر ایجاد کند. دریچه زیرفن کویل دارای تنوع بسیار عالی بوده و میتوان در ابعاد مختلف آن ها را مورد استفاده قرار داد. کاربردهای متنوع دریچه زیرفن کویل باعث شده است تا این محصولات را با متریال های بسیار متنوعی تولید کنند. گروه صنعتی عباس نژاد، با هدف توليد انواع دریچه زیر فن کوئل، دریچه جلو فن کوئل، دریچه تنظیم هوا، دریچه بازدید، دریچه لاینر، دریچه برگشت، دریچه سقفی، دریچه شطرنجی و … به روش علمی و تغيير بازار سنتی تجهيزات كانال تاسيس گرديده است.

  • با این کار اگر فن کویل دچار نقص و خرابی شود می‌توانیم به راحتی به آن دسترسی داشته و آن را تعمیر نماییم.
  • یکی از دیگر خصوصیات دریچه های بازدید زیر فن کویل این است که این دریچه ها به ایجاد نظم و ترتیب در سیستم تهویه ساختمان ها کمک شایانی می کنند.
  • معمولاً به شکل مدل‌های سه و پنج سانتی فریم‌های آن طراحی و ساخته می‌شود و برای متریال اصلی آن نیز از آلیاژ فولاد و گالوانیزه ضدزنگ استفاده گردیده است.
  • درب این نوع دریچه زیر فن کویل نیز از ترکیب یک ورق آلومینیومیِ ضخیم و یک دریچه خطی با طرح اسلوت تشکیل شده که هوای مورد نیاز دستگاه فن کویل از میانِ لایه‌های هوای دریچه اسلوت به سمت دستگاه هدایت می‌گردد.
  • دریچه بازدید فن کویل ساده با دو مدل وزنه‌ای و لولایی با قفل زیمنس تولید می‌گردد.
  • شکل و طرح شیارهای هوارسان با توجه به سلیقه کارفرما می تواند متنوع باشد.

ضمن این که نمای ظاهری خوبی دارند و منطقاً نیازی به رنگ‌آمیزی مدل پلاستیکی دریچه فن کویل نیست. در چه مکان هایی از دریچه تهویه استفاده می شود؟ از کیفیت محصول خود اطمینان دارید؟ کافیست اندکی درمورد دریچه فنکویل اطلاعاتی بدست آورید تا به کمک این اطلاعات بهترین انتخاب را در خرید دریچه فن کویل بدست آورید. این دریچه ها به حد زیادی وابسته به برند و مارک انتخابی توسط شما می باشند.

برای چنین فن کویل هایی باید از دریچه فن کویلی خطی استفاده نمایید.این دریچه با داشتن شیار های خطی مانند فن کویل خطی است. این دریچه ها به دلیل آن که با ساختار فن کویل خطی متناسب است می تواند حتی زمانی که دریچه زیر فن کویلی وصل است به راحتی هوای محیط را کشیده و بیرون انقلال می دهد. دریچه خطی منصوب بر روی بدنه‌ی اصلیِ دریچه بازدید فن کویل با منافذی موازی و ابعادی متناسب با بدنه، این امکان را می‌دهد که هوای کافی جهت پشتیبانیِ هوای برگشتِ دستگاه، بطور مستقیم توسط دریچه بازدید فن کویل از محیط تامین گردد.

نظرات حاوی متن تبلیغاتی، متن فارسی با حروف لاتین (فینگلیش)، توهین و الفاظ ناشایست، نمایش داده نخواهد شد. گروه صنعتی دهش مفتخر است همگام با صنعت روز دنیا با همکاران مجرب در اجرای کانال های از پیش عایق شده در خدمت آبادانی و پیشرفت ایران عزیز و رفاه حال هموطنان گرامی می باشد. به دلیل زیبایی چشم نواز این دریچه کاملا با دکوراسیون ساختمان هماهنگ شده و باعث زشت شدن ساختمان نمی‌شود. گروه صنعتی تهویه سازان باستان با بیش از دو دهه فعالیت در صنایع فلزی کشور و بیش از ۱۰۰۰ پروژه موفق در سطح کشور همیشه پیشتاز در این بازار بوده است. در ساخت آنها از خاصیت آهنربایی قوی استفاده شده و هیچ دستگیره ای ندارند به آنها قفل شونده هم میگویند فقط کافی آنها را فشار دهید تا باز شوند.

کانال فلکسیبل عایقدار

سایز تولید دریچه فن کویل با توجه به سفارش کارفرما می تواند تغییر کند. خرید دریچه فن کویل برای پیمانکاران ساختمانی و مراکز تأسیساتی آن هم باکیفیت مناسب و قیمت کم همیشه یک دغدغه مهم است. از این‌ رو بسیاری از آن‌ ها به دنبال خرید دریچه فن کویل با قیمت عمده از شرکت‌های معتبر که خود عرضه‌کننده مستقیم هستند بوده، از این‌ رو اگر شما هم یکی از این دغدغه‌ مندان هستید که می‌خواهید برای ساختمان تجاری، مسکونی و اداری خود این دریچه را تهیه کنید. البته باید یادآور شد در رتبه دوم خرید از لحاظ شکل ظاهری نسبت به دریچه زیر فن کویل دور مکش را دارد. هر کدام از این مدل ها براساس نیاز و طراحی محل مورد استفاده قرار میگیرد.

انواع مختلف دریچه بازدید زیر فن کویل

یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی های مربوط به دریچه های فن کویل مگنتی می توان به نداشتن هیچ گونه دستگیره بر روی دریچه اشاره کرد. دریچه بازدید زیر فن کویل برای دسترسی آسان به دستگاه هایی مانند کانال ها و فن کویل هایی که اغلب بر روی سقف نصب می شوند استفاده می شود. ابعاد شیر دسترسی و بازرسی فن کویل ارتباط مستقیمی با ابعاد دستگاه فن کویل دارد.

اگر فشارِ مکشِ هوای دستگاه از محیط به حدی باشد که به بیشترین مقدار هوای محیط نیاز باشد، در طراحیِ دریچه زیر فن کویل باید از اِلِمانهای مختلف و بدیع استفاده کرد. اگر دستگاه فن کویل نیاز به هوای برگشتِ زیادی از محیط داشته باشد، طبعاً باید شیارها و منافذِ بازتری روی بدنه‌ی درب دریچه زیر فن کویل موجود باشد. درب این دریچه زیر فن کویل چوبی قابلیت جداشدن از فریم را دارد و به صورت وزنه‌ای در محلِ نشیمنِ خود جانمایی می‌گردد. آنچه که در ساخت و تولید این نوع دریچه زیر فن کویل چوبی باید رعایت گردد ایجاد یا عدم ایجاد شیار هوارسانی به دستگاه فن کویل است. لازم به ذکر است در مواردی که فاصله زیرِ فن کویل تا افقِ سقف کاذب کم باشد،امکان استفاده از دریچه زیر فن کویل چوبیِ وزنه‌ای نیست چون جایی برای جابجاییِ درب دریچه زیر فن کویل نمی ماند.

این نوع دریچه از دو نوع لولایی و وزنه‌ای تشکیل می‌شود که هر نوع از این دریچه‌های لولایی و وزنه‌ای به انواع مختلف از قبیل گل سقفی، گریل دار، معمولی، مشبک و خطی تقسیم می‌شود. البته لازم به ذکر است این نوع دریچه نیز از دو نوع متریال آلومینیومی و چوبی ساخته می‌شود. برای پوشش دریچه‌های آلومینیومی از رنگ کوره‌ای و برای دریچه‌های چوبی از پوشش پلی یورتان استفاده می‌شود. در نظر داشته باشید که نصب هر یک از انواع دریچه های بازدید فن کویل با توجه به ساختار مختلف، بسیار متفاوت می باشد و افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند می توانند به بهترین شکل، دریچه های مورد نظر شما را نصب کنند. ابعاد درب دریچه زیر فن کویل بر اساس ابعاد فریم ساخته می شود.با کسر یک میل از هر طرف از ابعاد داخلی فریم دریچه زیر فن کویل خطی لولایی، ابعاد اصلی درب دریچه زیر فن کویل مشخص می گردد. دریچه زیر فن کویل شیار دار در مواردی به کار می رود که دستگاه فن کویل احتیاج به تامین هوای برگشت از طریق منافذ درب دریچه فن کویل دارد .