سئو off page سئو سایت بهینه سازی موتورهای جستجو سئو off page چیست امن اس اس ال -بهترین بک لینک

سئو off page سئو سایت بهینه سازی موتورهای جستجو سئو off page چیست امن اس اس ال

سایت هایی مانند ویرگول، مداد، امیگو و … سایت هایی هستند که می توانید مطالبی را در آن ها منتشر کنید و موجب شناخته تر شدن سایت خود شوید. نکته مهم این است که انکرتکست هایی که در متن رپورتاژ استفاده می کنید، بهتر است متنوع باشند. می توانید در ردیت به انتشار مطلب بپردازید تا افراد بیشتری با سایت شما آشنا شوند. تمامی حقوق مادی و معنوی ویدئوهای آموزشی و محصولات متعلق به مدیر وب می باشد ، جهت حمایت از صاحب اثر هزینه ی محصولات را پرداخت نمایید …

در این مطلب سعی کردیم تا با معرفی سئو offpage و معیارهای آن، ببینیم که چه فاکتورهایی در سئوی خارجی مدنظر هستند. چنانچه می‌خواهید رتبه سایت خود را به راحتی ارتقا دهید، مطالعه این مطالب برای شما مفید خواهد بود. در صورتی که می خواهید درباره بهینه سازی سایت اطلاعات بیشتری کسب کنید به مقاله سئو چیست مراجعه کنید. همان طور که می‌دانید، سئو به معنای بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو می‌باشد که طی این فرآیند، رتبه‌بندی سایت‌ها جهت قرار گرفتن در هر موتور جستجو مشخص می‌شود. در واقع بهینه بودن یک سایت از نظر موتورهای جستجو، توسط شاخص‌های مختلفی تعریف می‌شود که هر یک از آن‌ها به نوعی به سایت شما اعتبار می‌بخشند.

به اشتراک گذاری عکس

به عبارت دیگر ، ارزش بک لینک های قدرت بالا، بسیار بیشتر از بک لینک های قدرت پایین است. در مثال بالا، علت اصلی برتری مثال اول نسبت به مثال دوم، این نیست که از محتوای بهتری برخوردار است بلکه به خاطر فاکتورهای خارجی این پدیده رخ داده است. در حالت طبیعی موتورهای جستجو سایت شما را بررسی می‌کنند اما این امر ممکن است زمان‌بر باشد (اصطلاحا به این کار ایندکس شدن می‌گویند). اگر می‌خواهید مدت زمان ایندکس شدن را کاهش دهید ، در موتورهای جستجو مثل یاهو و گوگل ثبت نام کنید.

  • حالا حتی اگر شما بر انکر تکست لینک‌های ورودی کنترل داشته باشید، به احتمال زیاد مفید خواهد بود.
  • اگر لینک خارجی شما با تغییر URL مواجه شده باشد، کاربر به صفحه مورد نظر راهنمایی نمی‌شود.
  • هر دو مورد “سئو آف پیج یا off page” و “On-Page” در بهبود جایگاه سایت موثر هستند و متخصصین SEO به‌صورت دقیق و حرفه‌ای بررسی آنها را، انجام خواهند داد.
  • شرکت داده آسان ایرانیان (ایزی وب) فعالیت خود را از فروردین سال ١٣٩٣ با هدف طراحی و تولید نرم‌افزارهای تحت وب و ارائه راهکارهای کارآمد در این حوزه وبسایت بهترین بک لینک آغاز نموده است.

به این صورت، نه تنها تاثیرگذاری بیشتری بر روی مخاطبان خواهید داشت (چرا که یک خبر است و آگهی بازرگانی نیست)، بلکه ممکن است تعداد مخاطبین بیشتری را هم مورد پوشش خود قرار دهید. یکی از ابزارهای مفید در این زمینهlink Minerموجود در پکیج KWFinder است که با استفاده از لینک معرفی شده توسط شما به دنبال سایت‌هایی می‌گردد که این بک لینک را در محتوای خود قرار داده‌اند. در این مطلب قصد داریم به اهمیت page authority و تاثیر آن در سئو بپردازیم.

روشهای ارتقاء Off-page سئو

یکی از بخش‌های مهم در ابزار Moz Pro دارد، بخشی است با نام Link explorer است. این بخش امکان مقایسه بک لینک سایت خودمان و سایت رقبا را در اختیار ما قرار می‌دهد. در این بخش علاوه بر مشاهده لینک های وردی به سایت خودمان می‌توانیم بر اساس نوع لینک سازی رقبا دست به تدوین استراتژی بک لینک آینده‌مان بزنیم.

سئو offpage