سقف کناف , نحوه نصب سقف کاذب کناف و دیوار کناف 77153422

در عین حال اینکه به صورت عمومی میتوان با کمی یادگیری آن را اجرا کرد. انواع پانل سقف کناف و بررسی تفاوت صفحات سقف کناف پانل سقف کناف از جدید‌ترین مصالح ساختمانی مورد استفاده در حوزه ساختمان‌سازی بوده و به‌خاطر سرعت در زمان نصب در … تمامی ابزار آلات ساختمانی، سازه‌ها و شیوه‌های اجرایی دارای مزایا و معایب خاص خود بوده و اجرای کناف بر روی سقف نیز ایرادات خاص خود را دارد. لازم به ذکر است که در صورت استفاده از مشاوره افراد باتجربه و دارای شخصیت حرفه‌ای احتمال بروز معایب لیست زیر به حداقل خواهد رسید.

این سوالی است که ممکن است خیلی از شما کاربران به دنبال آن باشید. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد هزینه اجرای کناف در تهران توضیحاتی برای شما دهیم. جهت اطلاع از شرایط کار و اجرای پروژه ساختمانی و همچنین برآورد هزینه اجرای کناف در تهران می توانید با کارشناسان و نمایندگان شرکت آکس طرح و ساخت تماس گرفته و از خدمات مشاوره رایگان و بازدید در محل بهره مند شوید. محصولات و ساختارهای مرتبط با سقف کاذب در دو دسته کلی “سقف‌ کاذب یکپارچه کناف” و “سقف کاذب مشبک کناف” ارائه می شوند. این دو نوع سقف کاذب در مزیت های اصلی اشتراک دارند، اما با توجه به مشخصات مورد نیاز طرح و رویه هایی که در سقف کاذب استفاده می شوند می توانند ویژگی های متفاوتی به ساختمان اضافه کنند.

  • شرکت مدرن سازان رادیس با هدف ترویج سبک سازی و مقاوم سازی در صنعت ساختمان و نهادینه کردن استفاده صحیح از مصالح سبک در مصارف مختلف از جمله نمای ساختمان ، سقف کاذب ، دیوار های داخلی و پیرامونی تاسیس گردید.
  • صفحات سیمانی صفحاتی هستند که از ترکیبات سیمان و الیاف فایبرگلاس تشکیل شده و جهت استفاده در نمای خارجی و فضاهای داخلی با درصد رطوبت نسبی بالا به کار می رود.
  • قطعات کارخانه ای استاندارد برای اجرای انواع مقاطع تا و خم تزئینی تولید و عرضه می گردند.با استفاده از این قطعات،می توان پیچیده ترین طرح های معماری رابا دقت،سرعت و کیفیت بالا اجرا نمود.

سقف کناف , نحوه نصب سقف کاذب کناف و دیوار کناف 77153422 هر کدام از انواع سقف کاذب می تواند به عنوان دیوارپوش هم استفاده شوند و سقف و دیوار کناف در کنار هم تبدیل به طراحی یکپارچه و منظم شوند که به نمای هر چه بیشتر ساختمان کمک شایان توجهی می کند. به بیان دیگر نوعی پنل گچی پیش ساخته است که به دلیل داشتن مزایای زیاد، امروزه به جای گچ در پروژه های ساخت وساز، پروژه های بازسازی خانه، پروژه های طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و … استفاده می شود. از سقف کاذب در فضاهایی استفاده می شود که عرض آنها کمتر از ۳ متر است یا حجم تاسیسات در آن مکانها بسیار بالا است. راهروهای بیمارستانها و هتل ها از جمله جاهای هستند که سقف کاذب کناف کاربرد دارند.

پس از اتمام سازه کشی ها و نصب پروفیل های باربر و پروفیل های پنل خور، باید تاسیسات برقی مورد نیاز را تعبیه کرد. در روش اجرای کناف تیپ A باید 47F های حمال به اندازه ارتفاع یک F47 بالاتر نصب شوند. زیرا در این تیپ اجرای کناف پس از نصب F47 های حمال، F47 های پانل خور توسط کلیپس به آن ها متصل می شوند. مجری دکوراسیون اداری شرکت معماری هیرادانا مجری دکوراسیون اداری و طراحی دکوراسیون داخلی اداری از صفر تا صد با کادری مجرب&n … برترین ایده برای سقف کناف اتاق خواب وانتخاب بهترین نصاب کناف تهران برای زیباسازی اتاق خواب والدین و کودکان چه کنیم؟ امروزه یکی از روش‌های زیباسازی کم‌هزینه، نصب سقف کناف … یکی مشاوره با پشتیبانان سلام ساختمان در مرحله اول است و دیگری مشاوره مستقیم با متخصصینی که برای اجرای کار بهتون معرفی شدن.

با جابجایی این تایلها دسترسی آسان به تأسیسات پشت سقف کاذب کناف میسر می­گردد. تایل­های کناف با توجه به تنوع تولید در طرح و بافت سطح تایل گزینه ­های بیشماری را در اختیار طراحان قرار می­دهد. الحاقاتی مانند نصب انواع چراغ، بلندگو، خروجی دستگاهه تهویه، سیستم اطفاء حریق و سیستم های مدار بسته به راحتی در سیستم سقف مشبک کناف قابل اجرا می­باشند.

ترفندهای اجرای کناف

برای نصب کانال باید حتما این موضوع را در نظر گرفت که کانال از سقف 20 سانتی‌متر باید ارتفاع داشته باشد تا در مرحله نصب کناف محل‌هایی از کناف که روی کانال عبور می‌کنند از قطع شدن باکس کناف جلوگیری کند. در محیط‌های با ارتفاعات 2.65 الی 2.75 سانتی‌متر 12 الی 15 سانتی‌متر بهترین و مناسب‌ترین ارتفاع باکس کناف می‌باشد. نکاتی که در مقالات بعدی به آنها خواهیم پرداخت با جزییات بیشتری به نحوه ی اتصالات دیوار کناف به محیط پیرامونی – معرفی مقاطع متداول در دیوار وسقف کاذب- انواع پنل ها و کاربرد – دیوار های محیطی کناف – و همچنین ابزارهای کاربردی در این زمینه خواهد بود . ادوات اتصالات و متعلقات که شامل رول پلاک، رنگ، نوار فوم عایق، عایق رطوبتی و چسب کاشی است در کناف کاری استفاده می شود. مصالح درزگیر که شامل بتونه درزگیر، نوار درزگیر، نوار چسب جدا کننده، گچ پوششی است در مراحل کناف کاری استفاده می شود.

جهت اطلاع از شرایط کار و اجرای پروژه ساختمانی با کناف و همچنین برآورد هزینه اجرایی و خرید کناف با کیفیت مطلوب می توانید با کارشناسان و نمایندگان ما در شرکت مدرن سازان رادیس تماس بگیرید. به طور مثال با این روش می توان یک پوشش براي دیوارهاي برشی بتنی (که پوشش با سایر اندودها بر روي آن داراي محدودیت است) ایجاد نمود. با استفاده از این ساختار، پوشش کاري با ارتفاع تا ۱۰ متر قابل اجرا می باشد. فضای خالی پشت سقف های کاذب، امکان استفاده از انواع مواد عایق را فراهم نموده و بدین ترتیب می توان به مشخصات عملکردی صوتی یا حرارتی قیمت کناف سقف دست یافت. شرکت مدرن سازان رادیس، از جمله شرکت های فعال در زمینه نصب و اجرای کناف می باشد .

اجرای کاغذ دیواری یا نما سنگ

به عبارتی می­تونیم بگیم مرحله­ی در سقف کاذب تیپ A، برای اجرای سقف کاذب تیپ B وجود نداره. در این ساختار، صفحات روکشدار گچی بر روي یک زیرسازي فلزي که به دیوار زمینه متصل است، پیچ می شوند. وجود فاصله آزاد میان صفحات و دیوار زمینه، فضاي تاسیساتی مناسبی جهت نصب لایه عایق ایجاد می نماید و عبور تاسیسات الکتریکی و مکانیکی، آن هم بدون نیاز به شیارزنی ، ایجاد می نماید. اجرای این سقف خودآویز، می توان انواع نورهای مخفی را اجرا کرد و سیستم های روشنایی زیبایی را به وجود آورد. در سقف کاذب کناف D۱۳۱ می توان چراغ روشنایی را به صورت روکار و توکار نصب کرد. در اجرای سقف کاذب کناف براي ارتفاع کمتر از 25 سانتي متر از مفتول و براي ارتفاع بالاي 25 از فنر آويز دوبل استفاده ميکنيم.

اگر نیاز به طراحی نور در سقف و بهینه‌ سازی نور محیطی داشته باشیم. مورد استفاده برای قرار دادن موقت پنل روی زیرسازی دیوار و انجام عملیات پیچ زنی است . درزهای انبساط و انقباض به طور معمول برای فواصل حداکثر هر ۱۵m در دیوارهای مستقیم پیشنهاد می شود. این درزها همچنین باید به نحوی طراحی شوند که با حرکات سازه بنا نیزهماهنگ باشند این درزها حرکات جانبی تا ۷mm را دفع می کنند.