سوالات آیین نامه اصلی رانندگی کامل جدید 1402 کل شهرها | driveing

سوالات آیین نامه اصلی رانندگی کامل جدید 1402 کل شهرها | driveing

هر آزمون که تمام می‌شود به فاصله یک ساعت نوبت به بررسی پاسخ سوالات ازمون تست ایین نامه می‌رسد. هر سوالی که پاسخ دادید حتی اگر پاسخ درست داده باشید بهتر است بخش نکته مربوط به آن سوال را بیابید و یادداشت کنید. سوالاتی که پاسخ اشتباه داده‌اید را جداگانه یادداشت کنید. در مرور بعدی روزهای آینده دوباره سوالاتی که اشتباه پاسخ داده‌اید را بررسی کنید. سوالاتی که اشتباه پاسخ داده‌اید آنقدر مرور کنید که در چند نوبت پاسخ درست بدهید و نکات آن در ذهنتان ثبت شود.

  • در آزمون آیین نامه 30 سؤال وجود دارد که در مدت زمان 20 دقیقه باید به آن ها پاسخ دهید.
  • این آموزش به گونه ای است که در پایان هر بخش یک نمونه سوال آیین نامه هم قرار دارد که مدرس پاسخ درست سوال را برای شما بیان می کند.
  • بله یکی دیگر از مزایای این دوره این است که گلچینی از نمونه سوالات آیین نامه آموزش داده می شود.
  • © مطالب، نمونه سوال ها، تصاویر، ویدیو، جزوه و تمامی حقوق برای آیین تست محفوظ می باشد.
  • اگر به دنبال قبولی تضمینی در آیین نامه هستید توصیه می کنیم از آموزش تصویری آیین نامه رانندگی استفاده کنید.

بله ، ما سوالات را طبق استانداردهای طراحی جدید سوالات آیین نامه گردآوری کرده ایم . به طور مثال، ممکن است در سوالات مربوط به تابلوهای راهنمایی و رانندگی و یا مقررات ایمنی و ترافیک یا در سوالات مربوط به بخش فنی دچار مشکل باشید. در این صورت به راحتی با آزمون های آنلاین می توانید آن ها را برطرف کنید. گواهیران به روزترین سایت در زمینه آیین نامه رانندگی بوده و در صورت تغییر و یا اصلاحات به سرعت تغییرات صورت خواهد گرفت . درود , دوست عزیز ممنون بابت ارسال و تصحیح جواب درست بله به دلیل اصل بودن سوالات ایجاد تغییرات به سرعت امکانپذیر نبود .

تغییر سوالات امنیتی اپل آیدی

بعد از برگزاری کلاس های نظری و فنی، زمان برگزاری های عملی رانندگی است که 12 جلسه طول می کشد. بعد از آن، در آزمون آیین نامه رانندگی شرکت خواهید کرد و اگر قبول شوید، وارد مرحله تست رانندگي شهری توسط افسر خواهید شد. شاید به نظر بسیاری از هنرجویان بخش سوالات تحلیلی سخت‌ترین بخش سوالات باشد. اما واقعیت این است که از نظر حجم، مطالبی که برای پاسخ به سوالات تحلیلی لازم دارید بسیار کم است. اگر نمی‌توانید سر جلسه مباحث تحلیلی را بررسی کنید و استرس و فشار آزمون این اجازه را به شما نمی‌دهد تنها راهی که پیش پای شماست بررسی چندباره تمامی سوالات تحلیلی پیش از آزمون است.

دانلود سوالات آیین نامه اصلی؟

با وجود آنکه بیشتر سوالات تکراری است اما بخش‌هایی نیز تغییر می‌کند و موارد امتحانی اضافه خواهد شد که متقاضیان باید در جریان آخرین تغییرات باشند. این سوالات شامل مواردی همچون تحلیل شرایط حرکت خودروها در چهارراه و حق تقدم است. بسیاری از افراد با وجود تسلط کامل نسبت‌ به سوالات آیین ‌نامه به دلایلی همچون استرس نمی‌توانند به سوالات تحلیلی آزمون پاسخ دهند. اگر برای شرکت در آزمون آیین نامه آماده می‌شوید قطعا در آموزشگاه‌ها ثبت نام کرده‌اید و هزینه‌های بالایی برای شرکت در کلاس‌های تئوری و عملی پرداخت کردید. سالانه سوالات جدیدی به بانک سوالات آیین نامه اضافه میشود و ممکن است طرح های متفاوتی برای سوالات پیاده کنند که هنرجویان در آزمون ممکن است گیج و گمراه شوند.

آموزش شنود با ایرپاد اندروید

هر سوالی که فکر کردید اشتباه می باشد ممنون می شم اسکرین گرفته و برای ما ارسال کنید. جهت سفارش فایل pdf سوالات در کادر اول نام خود و در کادر دوم شماره موبایل را وارد کنید و در آخر دکمه خرید را بزنید. در صورت خرید عضویت طلایی بعد از خرید به صورت آنلاین تمام آزمونها برای شما فعال می شود, چنانچه به هر دلیلی بعد از خرید مشکلی پیش آمد از طریق پشتیبانی آنلاین با ما تماس بگیرید . بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات است .