فروش اقساطی گالری طلا و جواهر کوروش | hsaatchi

در نهایت نیز تخفیفات بسیار خوبی برای خرید اقساطی جواهرات شما در نظر گرفته میشود. که همین امر نیز موجب به صرفه شدن خرید قسطی جواهرات شما میشود. گالری کاکامی، با شعار «درخشش یک رؤیا» و با هدف ارائه خدمات و عرضه محصولات با کیفیت و طراحی بروز، فعالیت خود را به منظور ایجاد خلاقیت و نوآوری در صنعت طلا ایران از سال ۹۷ تحت نظارت اتحادیه طلا و جواهر تهران شروع نمود.

دستبند طلا

این به معنی است که شما هر قدر پس انداز داشته باشید، حتی مقدار کم، می توانید پول خود را به بهترین حالت جمع کنید یعنی به طلا تبدیل و نگهداری کنید. در حال حاضر خرید اقساطی طلا را میتوان به عنوان مناسب ترین گزینه برای پس انداز و یا مصارف دیگر دانست. البته که از سالیان دور نیز گذشتگان بهترین روش برای پس انداز را خرید و نگهداری طلا میدانستند. البته که مشکلات اقتصادی همیشه بوده اند ولی امروزه این مشکلات اقتصادی بسیار بیشتر شده اند. هر روز هم قیمت همه ی اجناس و امکانات بیش تر و بیش تر می شود. با این شرایط باید برای زندگی راحت تر پس انداز و اندوخته داشته باشید.

جواهری جلوه – خرید طلا نقد و اقساط بهترین در خرید طلای بدون اجرت

فروش اقساطی گالری طلا و جواهر کوروش | hsaatchi شرایط خرید اقساطی با چک به این صورت است که نصف مبلغ طلا را به صورت نقدی پرداخت می‌نمایید و باقیمانده اقساط باید در طی 5 فقره چک صیادی و حداکثر در 5 ماه تسویه گردد. لازم به ذکر است در این روش مبلغ اقساط نمی‌تواند بیش از 5 میلیون تومان باشد. البته سقف مانده بدهی 5 میلیون تومان در خرید‌های بعدی بنا بر صلاح دید کارشناسان فروش قابل افزایش است. همچنین خریدار در هنگام خرید طلای خریداری شده را تحویل می‌گیرد. بنابراین به منظور حمایت از تولید کالاهای داخلی و نیز حمایت از اقشار کم درآمد جامعه اقدام به ایجاد بستر برای فروش با تسهیلات ویژه و فروش اقساطی انواع طلا و سایر مصنوعات مرتبط با طلا نموده است.

مراجعه به صفحه راهنمای فروش اقساطی بدون چک سایت سوزیانا و یا مشاهده توضیحات و ویدئو سایت لندو و جواهری ثبت درخواست اعتبار. به استحضار مشتریان محترمی که قصد خرید قسطی طلا را دارند می‌رساند، با توجه به شرایط بسیار بد اقتصادی و با تصمیم مدیریت فروش قسطی به هر نحوی تا اطلاع ثانوی لغو می‌گردد. در خرید آنلاین طلا قسطی، شرایط ثابت و برای همه افراد یکسان است و از طریق سایت و پلتفرم‌های معتبر و قابل اعتماد انجام می‌شود. چون خرید طلا و استفاده از شرایط اقساطی توسط یک فرد یا درواقع یک طلافروش انجام می‌شود، در نتیجه ممکن است روی قیمت اجرت طلا و قیمت تمام شده طلا نیز تأثیرگذار باشد و با قیمت بیشتری برای شما محاسبه شود.

  • شما طلا را به قیمت نقدی می‌خرید؛ یعنی تامین‌کننده‌یِ تسهیلاتِ خرید قسطی شرکت‌های دیگری هستند و کار آن‌ها تامین اعتبار شماست.
  • پوشش شکاف بین تولید تا مصرف مستلزم یکسری زیرساخت‌ها است تا از این طریق زنجیره تولید تکمیل و سود منطقی بین تولید کننده و مصرف کننده واقعی توزیع شود.
  • برعکس خرید حضوری، اقساط هر ماه بر اساس قیمت لحظه‌ای طلا در همان ماه محاسبه نمی‌شود.
  • به این صورت که بابت اقساطی شدن خرید طلا مبلغ اضافه تری به عنوان کامزد فروش قسطی طلا دریافت نمیشود, و قیمت طلا نیز با قیمت و ارزش روز معامله محاسبه و تسویه میشود.
  • پس از طی بازه زمانی یک ماهه، مانده اعتبار مصرف‌نشده مشتری، منقضی خواهد شد.
  • شما در ویترین آنلاین طلا و جواهر کشور، می‌توانید طلای مورد نظرتان را به صورت قسطی خریداری کنید.