فکر کنید چوب. حالا یک چوب بکشید. من شرط می‌بندم می‌توانید اشتباهی را که اکثر افراد انجام می‌دهند، مرتکب می‌شوید.

شاغل در كارخانه هاى صنايع چوب و كاغذسازى، هريك به فراخور فعاليتشان مى توانند از اين فرهنگ بهره گيرند. به دلیل اینکه چوب های وارداتی (خصوصا چوب راش) به وسیله ارز و از کشورهای دیگر تهیه می شود، قیمت چوب چوب راش ترکیه و گرجستان رابطه مستقیمی با شرایط واردات و قیمت ارز دارد. مقدار واردات روكشهای چوبی در نه ماهه اول سال 88 ، 308´2 تن به ارزش 432´396´2 دلار بوده است در اين دوره جمعا به ارزش 801´072´42 دلار انواع روکشهای مصنوعی به شرح زير وارد کشور گرديده است که واردات روكش ( فينيش فويل ) 5/45% افزايش داشته است. روکشهای چوبی ، تخته چندلا ، تخته فیبر و تخته خرده چوب از جمله فراوردههای چوبی هستند كه توانسته اند جایگزین چوب ماسیو گردند . نمونه بارز و کاملا شناخته شده موتورهای جستجوگر گوگل است که دیگر بعید است که با اینترنت آشنا باشید ولی حداقل یکبار هم از آن استفاده نکرده باشید. هرچند که سایت های برند خودشان خیلی راحت تر می توانند به فعالیت های مشکوک بپردازند و جریمه نشوند، اما این سایت ها شاید بتوانند حتی بدون انجام کارهای مشکوک و فقط با برانگیختن کاربران فعلی و یک سری موارد دیگر رتبه بگیرند. به طوری كه مصرف فرآورده های چوبی در موارد مختلف مانند مصارف ساختمانی و تزئینی در حال جایگزین شدن به جای چوب ماسیو میبا شد .

در حال حاضر با توجه به موارد استفاده متعدد از چوب و محدودیت منابع تولید ، استفاده بهینه از آن امری ضروری به نظر می رسد . سرعت بارگذاری وب سایت یکی از مهمترین عوامل مؤثر در بهبود سئو و رتبهبندی سایت در موتورهای جستجو است. به همین علت اکثر شرکتهای داخلی و خارجی به دنبال ارتقای رتبه و جایگاه سایت از طریق سئو هستند. دراين مطالعه كوشش شد كه روند مصرف روكشهای طبیعی و مصنوعی در ایران و همچنین چگونگی تجارت انواع روکشها مورد تحليل و بررسی قرار گيرد اگر چه در سالهای اخیر تعداد زیادی واحدهای روکش گیری تاسیس و راه اندازی گردیده است ولی علیرغم زیاد بودن تعداد واحدها تولیدات هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت توان رقابت با محصولات مشابه خارجی را ندارد و مقدار تولید نیز در حد اندك است. با توجه با اینکه واحدهای تولید روکشهای چوبی تقریبا با 40٪ ظرفیت اسمی خود مشغول به کار هستند لذا به دلیل عدم جبران نیاز جامعه توجه به استفاده از روکشهای مصنوعی بیشتر شده است. اختلاف چوب درون و برون زبان گنجشک کم است و از آن روکشهای خوبی تهیه میشود. اگر از سردرد رنج می بريد و يا در نيمه های شب دچار توهم می شويد به پزشک مراجعه نماييد.

تخته فیبرها مانند نئوپان ساخته می شوند با این تفاوت که در ساخت آن ها از خرده چوب های کوچکتری استفاده می شود. موهای طرح رو به چند دسته تقسیم کنید و هر دسته رو با روش اِتود که قبلا توضیح دادم روی چوب بکشید و برش های موازی داخل هر دسته از مو ببرید، موها نباید از هم جدا شوند(برش ها را تا آخر نباید برید) و بچسبونید. چشم و ابرو و لب هم با روش قالب گیری یا سرمه گیری که در آموزش های قبلی توضیح دادم دربیارید و بچسبونید. بعد چسب کالک رو روی چوب بچسبونید و جاهایی که قراره چشم و ابرو و لب باشه خالی کنید و بقیه رو به زیر کار بچسبونید. نکته بعد بررسی وضعیت وبسایت و کسب و کار شما توسط یک متخصص سئو است. Search Engineها محتویات درون txt رو کش می کنن، اما در زمان بررسی حداقل یکبار در روز، این محتوای کش شده رو آپدیت می کنن.