معرفی صرافی کوینکس -ایران ارز دیجیتال

یکی از صرافی های خارجی ارز دیجیتال که حتی از زبان فارسی هم پشتیبانی میکند، صرافی کوینکس است. آیا صرافی کوینکس از زبان فارسی صرافی coinex برای ایرانیان پشتیبانی میکند؟ خدمات این صرافی برای ساکنان بسیاری از کشورها مجانی است. از این گذشته نحوه رفتار صرافی ها با کاربران ایرانی به صورت کلی متفاوت با کاربران سایر کشورها است. فرآیند برداشت و واریز کوینکس سریع و ساده صورت میگیرد و کاربران می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن حساب خود را شارژ کرده و یا سود های خود را برداشت کنند. و با این آدرس اون ارز به حساب شما واریز میشه. امکان واریز و برداشت بدون احراز هویت: بدون احراز خویت تا سقف دههزار دلار در روز از حساب خود میتوانید برداشت داشته باشید؛ اما با احراز هویت و ارسال مدارک شخصی تا سقف تا یک میلیون دلار در روز میتوانید برداشت داشته باشید. در مرحله بعدی باید گزینه Send code را انتخاب کرده تا یک رمز ۶ رقمی برای ایمیلی که در ابتدای ثبت نام دارد کرده بودید، ارسال شود.

رمز بعدی که باید وارد کنید. میتوانید تتر را در شبکه ERC-20 از یکی از صرافی های ایرانی بخرید و به صرافی کوینکس ارسال کنید که این انتقال حدود 30 دلار هزینه نیاز داره ولی یک راه بسیار ارزان تر هم هست میتونید ترون که در شبکه TRC است از صرافی ایرانی بخرید انتقال در این شبکه با هزینه حدود یک سنت انجام میشه سپس ارز دیجیتال را در این صرافی به تتر بفروشید و با تتر معامله کنید. در ادامه راه حل بررسی و حل مشکل قفل شدن کوین در صرافی کوینکس توضیح داده شده است. صرافی بعد از بررسی مشکل به شما اطلاع میدهد. درصد معرفی: صرافی کوینکس به کاربرانی که دوستان خود را به استفاده از این صرافی دعوت کنند، در کارمزد معاملات به دو طرف تخفیف میدهد. همیار کریپتو در این مقاله بهصورت ویدئویی و در متن مقاله بهصورت تصویری گام به گام مراحل ثبت نام صرافی کوینکس را آموزش میدهد.

این کارمزد در صرافی کوینکس به صورت درصدی است.

همچنین نحوه خرید ارز در کوینکس با فروش ارز در کوینکس تفاوتی ندارد و روندی مشابه دارد، از این رو در مقاله آموزش خرید و فروش در کوینکس، قصد داریم فقط به نحوه خرید از کوینکس بپردازیم. همچنین مانند صرافی بایننس که با نگه داشتن ارز BNB میتونستید از کارمزد های دریافتی رو کمتر کنید، در این صرافی هم میتونید با نگهداری ارز دیجیتال CET میتونید از کارمزد معاملات خودتون کاهش بدهید. صرافی های زیادی هستند که میتوان معاملات ارز دیجیتال خود را در آن انجام داد؛ اما خب به دلیل شرایط تحریمی برای داشتن حساب کاربری در صرافی های خارجی احتیاج به VPN آی پی ثابت است. دارای اپلیکیشن موبایل با کاربری بسیار آسان است. نکته: رمزی که در قسمت Private key نوشته شده بسیار حائز اهمیت است. این کارمزد در صرافی کوینکس به صورت درصدی است. بر اساس ادعاهای صورت گرفته توسط این صرافی، سپرده گذاری ها آنی هستند اما برداشت ها تنها پس از طی چند مرحله انجام می شوند.

شما این کار را با اهرم 100 برابر انجام می دهید. این کد برای وارد شدن به صرافی لازم بوده و نباید آن را در اختیار هر کسی قرار دهید. رابط کاربری بسیار آسانی دارد و کاربر در مدت زمان کوتاهی میتواند به آن مسلط شود. صرافی kucoin یکی از ۱۰ صرافی برتر دنیا میباشد که بیش از ۶ میلیون کاربر از ۲۰۰ کشور مختلف به واسطه آن ترید میکنند. یکی از بهترین صرافیهای ارز دیجیتال خارجی برای کاربران ایرانی صرافی کوینکس (CoinEx) است. بسیاری از کاربران ایرانی پس از تحریم بایننس به استفاده از این صرافی خارجی روی آوردند. اپلیکیشن موبایل: صرافی کوینکس از نسخه اندروید و IOS برای کاربران موبایل پشتیبانی میکند که کار با اپلیکیشن موبایل کوینکس نیز بسیار راحت است. علاوه بر آن پشتیبانی از ارائه نرمافزار برای هر دو پلتفرم موبایل و کامپیوتر است.

صرافی های زیادی در حال حاضر در حالا ارائه خدمات در این باره به کاربران خود هستند. امنیت: استفاده از پروتکلهای مختلف و سیستم امنیتی full dimension protection باعث شده کاربران با خیال راحتی در این صرافی معامله کنند. یکی از مهمترین مراحل شروع معامله در بازار ارزهای دیجیتال انتخاب یک صرافی مناسب و امن برای معامله است. این صرافی به عنوان یکی از زیرمجموعههای برند ViaBTC به شمار میرود و دفتر مرکزی آن در هنگ کنگ مستقر است. روشهای پرداخت: پرداخت با ویزاکارت و مسترکارت یکی از مزایای بزرگ این صرافی است. مزایای استفاده از صرافی coinex چیست؟ استفاده از صرافی کوینکس مزایا خاص خودش را دارد که در ادامه به مهمترین آنها اشاره میکنیم. در بازار ارز دیجیتال صرافیهای متعددی وجود دارند اما پیدا کردن گزینه معتبر بین آنها چندان کار آسانی نیست.