هدف وب سایت شما چیست؟

اهمیت درک هدف وب سایت شما

وب سایت شما یک (یا چند) از اهداف زیر را ارائه می دهد:

 • دید – موفقیت هر کسب و کار مدرن مستلزم یافتن آن است – و بیش از هر زمان دیگری، مصرف کنندگان به دنبال راه حل های مورد نیاز خود به صورت آنلاین هستند. یک وب سایت خوب اجرا شده که از نظر SEO بهینه شده است (و حتی بهتر، توسط یک حرفه ای فعال پشتیبانی می شود کمپین سئو) یک ویترین فروشگاه مجازی برای کسب و کار شما است و فرصت های بی نهایتی را در اختیار شما قرار می دهد تا توسط مخاطبان محلی تا جهانی دیده شوید. وب سایت شما شما را برای مشتریان بالقوه ای که آماده یافتن شما هستند در دسترس و قابل مشاهده می کند.
 • حضور آنلاین گزینه ها برای مصرف کنندگان به لطف اینترنت بی پایان هستند و اگر کسب و کار شما آنلاین نیست، ممکن است وجود نداشته باشد. داشتن یک وب سایت عالی به شما اعتبار می دهد و ممکن است به معنای تفاوت بین حمایت و عدم حمایت باشد. حضور آنلاین به شما قدرتی در جایگاه خود می دهد، از حضور شما در رسانه های اجتماعی پشتیبانی می کند (و بالعکس)، و به شما کمک می کند تا سرنخ های جدید ایجاد کنید.
 • ارائه – اطلاعات یا محتوایی را که می خواهید به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید را نمایش می دهد، به نمایش می گذارد یا ارائه می دهد. به عنوان مثال می توان به سایت هایی اشاره کرد که به عنوان رزومه یا نمونه کارها عمل می کنند و/یا مخاطبان را به مطالب یا منابع آفلاین هدایت می کنند.
 • اطلاعات – برخی از وب سایت ها از نظر بصری دیدنی هستند، با تصاویر خیره کننده، اما بدون محتوای نوشتاری. این ممکن است ایده خوبی به نظر برسد – اما برای اکثر مخاطبان کافی نیست – و مطمئناً برای موتورهای جستجو برای شناسایی و رتبه‌بندی سایت شما کافی نیست. ، مخاطبان شما مایلند که مطلع شوند – و وب سایت شما مکان ایده آلی است که از طریق آن اطلاعات مورد نظر خود را ارائه می دهد. از نشان دادن اینکه چه کسی هستید تا آنچه ارائه می‌دهید، نحوه برقراری ارتباط و سایر جزئیات، همه چیزهایی را که می‌خواهید مخاطبان آنلاین شما بدانند در وب‌سایت خود بسازید. کسب اطلاعات بیشتر را برای آنها آسان کنید – از طریق پیوندهای داغ تماس با پیوندهای اجتماعی و اشتراک وبلاگ و خبرنامه.
 • نامزدی/سرگرمی – روزهایی که برندها فقط با تبلیغات پرفروش برای مخاطبان خود پخش می کردند، گذشته است. در حالی که این هنوز نقش دارد، مصرف کنندگان مدرن به دنبال ارتباط واقعی با مارک ها و مشاغل مورد علاقه خود هستند. وب سایت شما می تواند به شما در ارائه این امر کمک کند – از محتوای صفحات فرود گرفته تا وبلاگ در سایت شما. (یک وبلاگ با کیفیت بالا و مرتبط، ارتباط و مکالمه را اطلاع رسانی، سرگرم و تشویق می کند. همچنین قابل اشتراک گذاری است).
 • فروش/ایجاد درآمد – به این نوع وب سایت an نیز می گویند سایت تجارت الکترونیک هدف اصلی آن قیف کردن کاربران از طریق قیف تبدیل و فروش محصولات یا خدمات به مخاطبان آنلاین است. این سایت‌ها باید ارتباطات شفافی را در مورد ارزش پیشنهادی برند و همچنین سبدهای خرید ایمن و کاربرپسند، پرداخت و تسهیلات فرآیند پرداخت ارائه دهند.
 • سرویس – برخی از وب سایت ها نیاز به ارائه خدمات دارند اما در واقع نمی فروشند. از نمونه های این نوع سایت ها می توان به سازمان های دولتی، خیریه یا غیر انتفاعی و … اشاره کرد.

از وب‌سایت‌های ساده و تک صفحه‌ای برای ارائه یک حضور آنلاین اولیه به کسب‌وکارتان، تا سایت‌هایی برای کمک به بهبود رتبه‌های موتور جستجوی شما، تا وب‌سایت‌های تجارت الکترونیک بزرگ‌تر، با ما چت کنید تا بفهمید چه چیزی درگیر است و چگونه چرخه SEO با سایر آژانس‌های توسعه وب متفاوت است. – در یک راه خوب!

برای وب سایت های مقرون به صرفه با SEOcycle تماس بگیرید

رسیدن به هدف اصلی سایت شما از همان ابتدا بسیار مهم است، زیرا طراحی و ایجاد یک وب سایت سرمایه گذاری قابل توجهی از نظر زمان و هزینه می طلبد.

اهداف وب سایت

ممکن است برای برخی افراد تعجب آور باشد، به خصوص اگر قبلاً به بازاریابی آنلاین نپرداخته باشید یا وب سایت خود را داشته باشید، اما دلایل مختلفی برای کسب و کارها و برندها وجود دارد که وب سایت داشته باشند. هدف و هدف سایت شما بر چندین جنبه از آن تأثیر می گذارد و حتی آن را دیکته می کند – از اندازه سایت شما (چند صفحه باید باشد) تا نوع محتوایی که در آن قرار دارد و برای سایت های پیچیده تر، عملکردهای پیچیده خاصی که باید در آن تعبیه شود.

“من به یک وب سایت نیاز دارم.”

SEOcycle در این زمینه متخصص است و ما مقرون به صرفه و با کیفیت بالا ارائه می دهیم خدمات طراحی و توسعه وب. دانستن اهداف نهایی وب سایت شما از همان ابتدا ما را قادر می سازد:

 • دیدگاه خود را درک کنید (یا برای ایجاد آن به طور موثر با شما کار کنید)
 • شغل را به طور دقیق نقل قول کنید
 • کار را در اسرع وقت انجام دهید
 • از تغییرات پرهزینه و وقت گیر خودداری کنید

هم اکنون از طریق وب سایت ما با ما تماس بگیرید برای کشف اینکه چگونه می توانیم با شما همکاری کنیم تا پتانسیل دیجیتالی خود را از طریق یک وب سایت زیبا و بسیار کاربردی شناسایی کنیم.


منبع: https://www.seocycle.com.au/whats-the-purpose-of-your-website/

خارق العاده!

این معمولاً اولین چیزی است که یک مشتری طراحی وب هنگام تماس با ما در مورد طراحی و توسعه وب سایت جدید خود می گوید.

در SEOcycle، ما عاشق ایجاد جذاب بصری، اصلی، منحصر به فرد، وب سایت های سئو بهینه شده برای مشتریان در هر اندازه و در تمام صنایع. اما، قبل از اینکه بتوانیم توپ را به دست بیاوریم، ما – و شما – باید بفهمیم که وب سایت شما چه هدفی را دنبال می کند.

به وب سایت نیاز دارید؟ چه برای اولین بار است که از ابتدا با یک وب سایت شروع می کنید یا به سادگی می خواهید سایت موجود خود را برای بهبود حضور و دیده شدن آنلاین خود به روز کنید، ما می توانیم کمک کنیم!