پرده زبرا قیمت پرده زبرا انواع مدل پرده زبرا به همراه قیمت پردهای زبرا جدید آشپزخانه

پرده زبرا قیمت پرده زبرا انواع مدل پرده زبرا به همراه قیمت پردهای زبرا جدید آشپزخانه

چند سالی است که به بازار آمده و استقبال خوبی از این نوع پرده ها شده است. در حال حاضر بسیاری به دنبال آموزش نصب پرده زبرا و همچنین نحوه شستشوی https://vistapardeh.ir/ پرده زبرا هستند. ما در اين مطالب از گروه دكوراسيون شادمگ اين نكات را به شما آموزش داديم.

  • صرف گران قیمت بودن پرده تأثیری در کیفیت و کارایی این محصولات ندارد و چه‌بسا بسیاری از پرده‌های زبرا قیمت بالایی دارند، اما از کیفیت مطلوبی برخوردار نیستند.
  • با خرید پرده زبرا شما شکل و شمایل زیبا و خاص و مدرنی به پنجره ها و درنهایت به محیط زندگی و محل کار خود خواهید داد.
  • همچنین این نوع زبرا به دلیل قابلیت شستشوی آسان و گردگیری در کمترین زمان ممکن‌، می‌تواند گزینه‌ مناسبی برای آشپزخانه باشد.
  • این مدل زبرا هم بنا بر جنس چوبی که برای ساخت آن استفاده‌ می‌شود، قیمت‌های متفاوتی دارد.

بیشترین استفاده این مدل پرده زبرا بدون کانال در مکان‌هایی که امکان نصب پرده با کانال وجود ندارد یا پنجره‌هایی با عرض بیشتر از 2 متر می‌باشد. افراد برای محل های مختلف اقدامات متفاوتی انجام می دهند و یا از مدل های مختلف استفاده می کنند. پیش از تصمیم گیری بهتر است بدانید که ممکن است مثلا قیمت پرده کرکره زبرا در مقایسه با قیمت پرده زبرا اشپرخانه متفاوت باشد. این پرده ها دوام و طول عمر بالایی دارند و به راحتی می توان آن ها را در اتاق خواب، آشپزخانه و سالن در منازل مسکونی و محیط های اداری و تجاری نصب نمود.

فروشگاه اینترنتی سروین دکور، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

حالت دوم حالتی است که قسمت پارچه ای پرده زیرین ، قسمت توری پرده رویی را پوشش خواهد داد تا هیچ نوری به محیط خانه وارد نشود. در پرده های شید زبرا نیز همانند پرده های شید رول امکان چاپ تصویر بر روی پرده وجود دارد اما چون در این پرده ها قسمت های توری وجود دارد کیفیت تصویر چاپی به اندازه کیفیت تصویر در پرده شید رول نمی باشد. به غیر از مناظر طبیعی ، مناظر شهری نیز از جذابیت بالایی برخوردار است. همانطور که قبل تر اشاره شد ، قیمت پردهای زبرا به عواملی نظیر جنس دوخت و پارچه مورد استفاده شده بستگی دارد و اختلاف در طرح های مختلفی عاملی برای افزایش قیمت نمی باشد. جهت اطلاع دقیق از قیمت پرده زبرا و دریافت جزئیات بیشتر با همکاران ما تماس بگیرید. برای پوشش پنجره‌ها و درهای ورودی فضاهای مختلف مانند آشپزخانه، پذیرایی، اتاق خواب، بالکن و گلخانه به کار می‌رود.

پرده زبرا مدل تصویری

این در حالی‌ست که پرده‌های زبرا از نظر کیفیت و زیبایی هیچ از سایر پرده‌ها کم ندارند. پرده‌های زبرای چاپی و نیز پرده زبرا گلدوزی شده از گرانترین مدل ها و پرده زبرا ساده جزو ارزان ترین مدلهای پرده هستند. برای محیط های مختلف منزل اعم از پذیرایی، آشپزخانه، اتاق خواب و حتی برای محل کار و اداره نیز قابلیت استفاده دارد.

به‌همین دلیل برای ایجاد یک حریم امن خصوصی می‌توانید از پرده زبرا اتاق خواب استفاده کنید. پرده یکی از مهم ترین عوامل تزئینی در طراحی داخلی محسوب می‌شود و نمایی منحصر به فرد و فریبنده به فضا می‌بخشد. خوشبختانه انواع پرده زبرا قابلیت اجرا با انواع پارچه‌ها را دارد و از تنوع رنگی و طرحی بالایی برخوردار است.