چهار عامل موفقیت برای پروژه های سئو بین المللی

Remi Stachowski، مشاور ارشد SEO در DEPT®

ارزیابی رتبه نهایی امکان پذیر نیست. شما همیشه با فرضیات شروع می کنید. بهینه سازی کلمات کلیدی یک عکس فوری است و بهینه سازی بعدی همیشه بهترین است.

به جلسه رمی در صورت تقاضا دسترسی داشته باشید و سایر جلسات اجلاس ما را برای بهینه سازی تقاضای عملی تر و مشاوره سئو و بهترین شیوه ها بررسی کنید.


منبع: https://blog.searchmetrics.com/us/four-success-factors-for-international-seo-projects/

رمی معتقد است که به لطف ابزارهای قدرتمند گزارش‌دهی و ترجمه، پروژه‌های سئو بین‌المللی می‌توانند ساده باشند، اما وقتی صحبت از فرمول‌بندی محتوای دقیق و بدون خطا به میان می‌آید، سخنرانان بومی ضروری هستند.

او تاکید می کند که سئو هرگز متوقف نمی شود. این یک فرآیند بی پایان است، زیرا موتورهای جستجو به طور مداوم نحوه رتبه بندی نتایج جستجو را تغییر می دهند. سئوکاران باید این واقعیت حیاتی را به طور موثر به تصمیم گیرندگان منتقل کنند تا پروژه های سئو را راحت تر قانونی کنند.

ابزارهای ترجمه مانند deepl.com یا مترجم گوگل از SEO برای بازارهای هدف پشتیبانی می کند و به شما کمک می کند کلمات کلیدی مربوطه را در زبان خارجی مربوطه پیدا کنید. سپس محتوا باید تأیید یا بومی سازی شود و توسط سخنرانان بومی مشخص شود.

3. تحلیل رقابتی مبتنی بر کلمات کلیدی

رمی اذعان می‌کند که سئو می‌تواند هزینه‌ای داشته باشد، اما او معتقد است زمانی که سئوکاران فرصت‌های درآمد بیشتری را به تصمیم‌گیرندگان ارائه می‌دهند، بازگشت سرمایه بالا است، زیرا کلمات کلیدی و مجموعه کلمات کلیدی بازتاب تقاضا هستند.

“شما با تحقیقات بازار شروع می کنید. تجزیه و تحلیل رقبا بخشی از تحقیقات بازار است، زیرا شما از تکنیک ها و مفاهیم تحقیقات بازار برای درک آنچه رقبای شما انجام می دهند و ارزیابی نقاط قوت و ضعف آنها استفاده می کنید. سپس به بنچمارک کردن و بررسی اینکه رقبای شما چقدر خوب هستند و چه می‌کنند، عمیق‌تر می‌شوید.”

محل – مشتریان از کجا می توانند محصول شما، فروشگاه اینترنتی و/یا بازارهای شما را خریداری کنند؟

برندهای جهانی باید زمانی که چندین جغرافیا را هدف قرار می دهند محلی فکر کنند. منابع و رویکردهای موجود بعید است که مستقیماً از یک کشور به کشور دیگر ترجمه شوند، بنابراین یک استراتژی بین المللی سئوی بین المللی بسیار مهم است.

تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی رقابت محور یک جزء ابتدایی بهینه سازی موتور جستجو است. در بازارهای بین‌المللی جدید Searchmetrics می‌تواند به شما کمک کند تا رقبا را شناسایی کنید، و کلمات کلیدی را که با یکدیگر همپوشانی دارند، ترافیکی که ایجاد می‌کنند، چگونه رتبه‌بندی می‌کنند و کدام‌ها را ندارند، در زبان‌های مختلف مقایسه کنید.

Remi Stachowski، مشاور ارشد SEO در DEPT®

Remi Stachowski، مشاور ارشد SEO در DEPT®

«بهترین روش استفاده است MobileMoxie. این بهترین ابزاری است که می توانید یک کشور یا حتی یک ایالت یا یک شهر را انتخاب کنید. سپس کلمات کلیدی خود را در این زبان قرار می‌دهید و جستجو را از سروری از یک نقطه دیگر از جهان شبیه‌سازی می‌کنید تا به یک مثال نزدیک به کامل با نمای تلفن همراه و نمای دسکتاپ دست پیدا کنید و واضح است که می‌توانید اسکرول کنید و ببینید که چگونه به نظر می رسد.”

“شما باید بیشتر به شیوه ای مثبت صحبت کنید. چند سناریو بسازید، زیرا مردم بیشتر از از دست دادن چیزی می‌ترسند تا انگیزه‌ی فرصت به دست آوردن چیزی… شما موفق خواهید شد، از فرضیات نترسید. و چند سناریو را دنبال کنید، به دنبال درآمد باشید، و به بازارهای جدید خود وارد شوید.»

این منجر به دو گزینه برای عمل می شود: به چالش کشیدن کلمات کلیدی رقیب، و/یا غلبه بر شکاف ها یا جایگاه های کلیدواژه با به عنوان مثال، کلمات کلیدی دم بلند.

ترویج – مصرف کنندگان چگونه اطلاعات محصول مورد نیاز خود را قبل از خرید جمع آوری می کنند؟

رمی چهار عاملی را که معتقد است برای استراتژی‌های سئو بین‌المللی برای بهینه‌سازی موفقیت‌آمیز تقاضا ضروری هستند، توضیح داد:

  1. شناخت بازار هدف جدید
  2. شبیه سازی جستجوها در بازار محلی
  3. استفاده از بینش کلمات کلیدی رقیب
  4. کسب درآمد از بینش کلمات کلیدی

1. یک بازار هدف جدید چه پتانسیلی دارد؟

توسعه شخصیت‌های خریدار و گروه‌های هدف – به شما کمک می‌کند تا پاسخ سؤالات بالا را پیدا کنید.

Remi شبیه سازی جستجوها در یک بازار هدف از طریق MobileMoxie را پیشنهاد می کند تا یک نمای نمونه تقریبا کامل از SERP های محلی و کلمات کلیدی استفاده شده و همچنین نوع محتوایی که الگوریتم های جستجو ترجیح می دهند به دست آورید. استفاده از نتایج جستجو بسیار واضح است و هنوز بسیاری از مردم آن را فراموش می کنند، اما می توانید رقبای واقعی، کلمات کلیدی، هدف جستجو، ویژگی های SERP، اطلاعاتی در مورد تبلیغات و خرید گوگل، اهمیت تصاویر، ویدئوها و غیره را پیدا کنید.

Remi Stachowski، مشاور ارشد SEO در DEPT®

با سرمایه گذاری X، Y میلیون کلیک اضافی دریافت می کنیم. تجزیه و تحلیل رقبا نشان می دهد که این می تواند منجر به افزایش فروش Z شود.

مفروضات قابل اندازه گیری از سرمایه گذاری در سئو پشتیبانی می کنند. به عنوان مثال، یک فرض می تواند به شکل زیر باشد:

فیلترهای محبوب رقابت محور شامل رتبه بندی کلمات کلیدی، گردش مالی، ترافیک و حجم جستجو هستند. اینها برای استخراج خوشه های کلمات کلیدی استفاده می شوند که محصولات یا موضوعات وب سایت شما را خلاصه می کنند.

4. مدل سازی فرصت ها، سرمایه گذاری های سئو را مشروع می کند.

منشأ – کشور مبدا کالا و میزان شهرت کشور از نظر نوع محصولات. این کشور به عنوان یک برند در این نقطه عمل می کند.

در طول تحقیق کلمات کلیدی اغلب به مجموعه های نسبتاً بزرگی از کلمات کلیدی منجر می شود که اغلب حاوی چندین هزار عبارت جستجو هستند. رمی گفت که هدف این است که با استفاده از فیلترها، مجموعه ای قابل مدیریت از شاید 50 کلمه کلیدی را از این لیست های بی پایان انتخاب کنیم.

Remi Stachowski، مشاور ارشد SEO در DEPT®

سرمایه گذاری در سئو در مورد گردش مالی و کارایی و همچنین دیده شدن نام تجاری است، بنابراین SEO ها همیشه برای کلمات کلیدی با عملکرد بالا و مقرون به صرفه تلاش می کنند. برای مشروعیت بخشیدن به این استراتژی ها، باید با پیش بینی ها و مدل سازی فرصت ها پشتیبان شوند.

قیمت – چه چیزی را می توانید در بازار هدف شارژ کنید؟

تولید – محصول – آیا مردم در بازار هدف واقعاً به چیزی که شما تبلیغ می کنید نیاز دارند؟

«من فکر می‌کنم سئوکارها اغلب بسیار ایده‌آلیستی بودند. ما بهترین ها را می خواهیم. اما در این مورد، من مجبور نیستم بهترین در جهان باشم، فقط باید کمی بهتر از رقبای خود باشم. این در مورد ساخت بهترین وب سایت ها در جهان نیست، بلکه در مورد برآورده کردن نیازهای کاربران و تعیین رقبای واقعی است.

بخشی از تجزیه و تحلیل بازار همچنین تجزیه و تحلیل رقبای مستقر، نحوه عملکرد آنها و نقاط قوت و ضعف آنها است. سپس تجزیه و تحلیل معیار به شما کمک می کند تا میزان عملکرد خوب یا ضعیف رقبا در دسته بندی های قابل اندازه گیری را تعیین کنید.

رمی معتقد است که برای موفقیت در یک بازار جدید با وب سایت خود ابتدا باید آن را تحلیل کنید. مدل هایی برای انجام این کار مفید است، مانند تجزیه و تحلیل قدرت-ضعف یا روش 5P:

در اجلاس اخیر سئو ما، رمی استاچوفسکی، مشاور ارشد سئو در DEPT®، در مورد ارائه پروژه های سئو بین المللی موفق با جزئیات صحبت کرد. شما می توانید ضبط را در اینجا گوش دهید، اما این چیزی است که من از جلسه گرفتم – بازار خود را بشناسید و مستقیماً با آنها صحبت کنید.

رمی توصیه می کند که به طور کلی با جمعیت، حجم بازار، قدرت خرید و مهمتر از همه – داده های نفوذ اینترنت شروع کنید. علاوه بر داده‌های اقتصادی، عوامل دیگری مانند استفاده از محصول، آگاهی از برند، مسائل حقوقی و تفاوت‌های فرهنگی و تجزیه و تحلیل مخاطبان هدف شامل فرهنگ، سنت‌ها، مذاهب، سبک زندگی، زبان‌ها و غیره را نیز اضافه کنید، سپس چشم‌انداز تجارت الکترونیک و سفر مشتری را اضافه کنید. یعنی جایی که کاربران چنین محصولات و خدماتی را خریداری می کنند. این اطلاعات به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که آیا بازار هدف نیازهای تجاری شما را برآورده می کند یا خیر، و می توانید به راحتی آن را از منابع مختلف دریافت کنید:

  • اتحادیه اروپا منتشر می کند گزارش سالانه تجارت الکترونیک که به صورت رایگان در دسترس است.
  • شاخص بیگ مک توسط The Economist توسعه یافته است و از Burgernomics برای مقایسه قدرت خرید در ارزهای مختلف استفاده می کند.
  • موتورهای جستجو اطلاعات مهمی در مورد بسیاری از چیزها ارائه می دهند، از هدف جستجو و خوشه های کلمات کلیدی گرفته تا وب سایت شما و رقبای شما.

2. شبیه سازی جستجوها در بازار هدف