چگونه یک کانال YouTube برای بازاریابی کسب و کار خود ایجاد و بهینه کنید

تجزیه و تحلیل معیارهای ضروری

تبلیغات کلیدی برای به دست آوردن قرار گرفتن در معرض و جذب بینندگان جدید است. راه های مختلفی برای تبلیغ کانال شما وجود دارد، از جمله:

  • قرار دادن ویدیوهای خود در وب سایت شما
  • ویدیوهای خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
  • اجرای تبلیغات در یوتیوب
  • همکاری با دیگر سازندگان YouTube در جایگاه شما

هنگام ایجاد ویدیو، مطمئن شوید که با وضوح بالا (HD) گرفته شده و صدای واضحی دارند. ویدئوها باید نور کافی داشته باشند و سوژه باید در فوکوس باشد. ویدیوهای خود را کوتاه و جذاب نگه دارید و اطمینان حاصل کنید که برای بینندگان شما ارزش ارائه می کنند.

آیا می خواهید آگاهی از برند ایجاد کنید و تعامل و فروش آنلاین را افزایش دهید؟ تیم بازاریابی ویدیوی ما به شما کمک می کند تا برند خود را در جایگاه خود قرار دهید، یک رابطه فعال و مبتنی بر اعتماد با مشتریان خود ایجاد کنید، و تمام محتوای آنلاین خود را ایجاد و مدیریت کنید، از بازاریابی ویدیویی گرفته تا بازاریابی رسانه های اجتماعی، SEO و موارد دیگر. امروز با ما تماس بگیرید برای بازاریابی رسانه های اجتماعی خبره، بازاریابی ویدیویی و استراتژی های برندسازی که مقرون به صرفه هستند – و همه ارتباطات مناسب را ایجاد می کنند.

کیفیت ویدیوهای شما می تواند موفقیت کانال یوتیوب شما را شکست دهد. ویدیوهای بی کیفیت می توانند به تعامل پایین منجر شوند، در حالی که ویدیوهای با کیفیت بالا می توانند به جذب بینندگان جدید و حفظ بینندگان موجود کمک کنند.

یوتیوب رشد کرده و به دومین موتور جستجوی بزرگ جهان بعد از گوگل (که مالک یوتیوب است) تبدیل شده است. این رشد باعث شده است که این پلتفرم به بهشت ​​بازاریابی برای مشاغل (حتی مشاغل کوچک!) تبدیل شود که در آن می توانید به میلیون ها مشتری بالقوه در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید. با بیش از ۲ میلیارد کاربر فعال ماهانه، یوتیوب یکی از موثرترین کانال های رسانه اجتماعی برای نمایش محصولات، برند، خدمات و حتی شخصیت شماست. با این حال، ایجاد و بهینه سازی کانال یوتیوب به چیزی بیش از آپلود ویدیو نیاز دارد. در این پست، تیم بازاریابی ویدیویی ما در ملبورندرباره نحوه ایجاد و بهینه سازی یک کانال YouTube برای بازاریابی کسب و کار شما بحث می کند.

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) برای اطمینان از اینکه ویدیوهای شما توسط مشتریان بالقوه کشف می شوند ضروری است. هنگامی که افراد کلمات کلیدی یا عبارات مرتبط با کسب و کار شما را در یوتیوب جستجو می کنند، می خواهید ویدیوهای شما در بالای نتایج جستجو ظاهر شوند. این همچنین بر رتبه‌بندی کلی Google شما تأثیر می‌گذارد، زیرا الگوریتم اکنون نتایج ویدیویی را نیز جستجو می‌کند!

توضیحات کانال یوتیوب خود را بهینه کنید

هنر کانال شما باید تصویری با وضوح بالا باشد که برند شما را به نمایش بگذارد و باید برای دستگاه های مختلف بهینه شود. تصویر بند انگشتی کانال شما باید واضح، جلب توجه کند و نشان دهد که ویدیو در مورد چه چیزی است.

ویدیوهای خود را برای جستجو بهینه کنید

برای بهینه سازی ویدیوهای خود برای جستجو، کلمات کلیدی مرتبط را در عنوان، توضیحات و برچسب های ویدیوی خود قرار دهید. از ابزارهایی مانند Google Keyword Planner برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی و عباراتی که ممکن است مشتریان بالقوه شما در YouTube جستجو می کنند استفاده کنید.

شما باید از این داده ها برای پیگیری پیشرفت خود، شناسایی زمینه های بهبود یافته و تصمیم گیری آگاهانه در مورد مسیر استراتژی YouTube خود استفاده کنید.

توضیحات کانال شما باید مختصر، آموزنده و جذاب باشد. باید شامل کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما باشد و به افراد کمک کند کانال شما را از طریق جستجو پیدا کنند. حتماً نام کسب‌وکار، اطلاعات تماس، دسته‌های رسانه‌های اجتماعی و پیوندهایی به وب‌سایت خود را وارد کنید.

مهم است که توجه داشته باشید که تبلیغات YouTube هزینه دارد، بنابراین اگر قصد دارید تبلیغات را اجرا کنید، باید بودجه اختصاصی برای این کار داشته باشید.

بیایید کسب و کار شما را به یک ستاره YouTube تبدیل کنیم!

فراخوان های عالی برای اقدام داشته باشید

امروز یک تماس استراتژی رایگان دریافت کنید!


منبع: https://digitalfreak.com.au/how-to-create-and-optimise-a-youtube-channel-for-marketing-your-business/

فراخوان برای اقدام (CTA) بیانیه‌ای است که بینندگان را تشویق می‌کند تا پس از تماشای ویدیو اقدام خاصی انجام دهند. این می تواند اشتراک در کانال شما، بازدید از وب سایت شما، خرید محصولات شما یا اشتراک گذاری ویدیو با دوستانشان باشد.

به نظرات مربوط به ویدیوهای خود پاسخ دهید، مسابقات برگزار کنید و از بینندگان درباره محتوایی که دوست دارند در آینده ببینند نظر بخواهید. تعامل با مخاطبان می تواند به افزایش وفاداری آن ها به برند شما کمک کند و احتمال بیشتری دارد که محتوای شما را با دوستان خود به اشتراک بگذارند.

هنر کانال و تصاویر بندانگشتی باید به صورت بصری نشان دهنده برند شما باشد و برای مخاطبان هدف شما جذاب باشد. اولین برداشت مهم است، و آنچه مردم هنگام ورود به کانال YouTube شما می بینند می تواند علاقه آنها را به کسب و کار شما ایجاد کند یا از بین ببرد.

یک کانال یوتیوب ایجاد کنید

کانال یوتیوب خود را تبلیغ کنید

با مخاطبان خود درگیر شوید

هنگامی که یک کانال YouTube ایجاد کردید، گام بعدی این است که توضیحات آن را برای سئو بهینه کنید. این فرصتی است تا به بینندگان یک دید کلی از تجارت شما، آنچه ارائه می دهید و نوع محتوایی که باید از کانال شما داشته باشند ارائه دهید.

هنر و تصاویر کوچک خود را سفارشی کنید

تعامل با مخاطبان یکی دیگر از جنبه های ضروری ایجاد یک کانال بهینه یوتیوب است که آن را به یک رابطه فعال و نه منفعل تبدیل می کند. شما می خواهید بینندگانتان احساس کنند که بخشی از برند شما هستند و نظرات و بازخورد آنها برای شما مهم است.

برای شروع، وارد حساب Google خود شوید، به YouTube بروید و روی دکمه «ایجاد کانال» کلیک کنید. به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که می‌توانید بین حساب «شخصی» یا «تجاری» یکی را انتخاب کنید. گزینه “حساب تجاری” را انتخاب کنید، نام کسب و کار خود را وارد کنید و دستورالعمل ها را برای تکمیل فرآیند دنبال کنید.

تجزیه و تحلیل معیارهای کانال YouTube شما می‌تواند به شما کمک کند عملکرد ویدیوهایتان را درک کنید و کجا می‌توانید پیشرفت کنید. یوتیوب داده های تحلیلی را ارائه می دهد که به شما نشان می دهد ویدیوهای شما چقدر بازدید، پسندیدن، نپسندیدن، نظرات و اشتراک گذاری دارند.

گنجاندن یک CTA واضح در انتهای ویدیوها می تواند به شما کمک کند بینندگان را به مشتریان وفادار تبدیل کنید. مطمئن شوید که CTA را متمایز می‌کنید و دستورالعمل‌های واضحی در مورد کارهای بعدی که بینندگان باید انجام دهند ارائه کنید.

اولین و مهم ترین قدم در بازاریابی کسب و کارتان در یوتیوب، ایجاد یک کانال یوتیوب است. این فرآیند ساده و آسان است!

ویدیوهایی با کیفیت بالا که سرگرم کننده، جذاب و آموزنده هستند ایجاد کنید