یک روز در زندگی: یک مدیر ارشد سئو

همچنین از محیط کاری هیبریدی و انعطاف پذیر بسیار لذت می برم. احساس اینکه کسب‌وکار به من برای تکمیل پروژه‌ها اعتماد دارد، در حالی که طبق برنامه خودم کار می‌کنم، واقعاً به حفظ تعادل بین کار و زندگی کمک می‌کند.

یک روز معمولی برای شما چگونه است؟

از زمانی که به عضویتم درآمدم تحت تأثیر کیفیت کارهای تولید شده در اینجا قرار گرفتم، بنابراین دیدن این آژانس که مشتریان بیشتری را جذب می‌کند و در صنعت بیشتر دیده می‌شود، شگفت‌انگیز خواهد بود. من می‌دانم که امسال کار زیادی از سوی رهبری ارشد انجام شده است تا مشخص شود ما چه کسی هستیم و پیامی که می‌خواهیم ارسال کنیم، بنابراین من برای دیدن پخش زنده آن هیجان‌زده هستم!

به طور کلی شغل خود را برای دیگران و افرادی که حتی در بازاریابی دیجیتالی هم نیستند، چگونه توصیف می کنید؟

برای من، این فرصتی بود که دانش فنی خود را یاد بگیرم و توسعه دهم. در ابتدا وب‌سایت Builtvisible توسط یک استخدام‌کننده به من نشان داده شد و فوراً تحت تأثیر آنچه در وبلاگ‌ها، راهنماها و مطالعات موردی خواندم قرار گرفتم. پس از مطالعه بیشتر در مورد معمار شغلی و میزان تعهد کسب و کار به توسعه کارکنان، به این نتیجه رسیدم که این مکان مناسبی برای بهبود سئو برای من است و بنابراین برنامه خود را قرار دادم. این موضوع در طول مصاحبه‌ام، جایی که دانش فنی مصاحبه‌کنندگان و همچنین بازخورد مفصلی که در مورد کاری که به عنوان بخشی از فرآیند مصاحبه انجام داده بودم، به من داده بودند، مورد حمایت قرار گرفت.

فرهنگ قابل مشاهده را چگونه توصیف می کنید؟

توسعه در مراکز Builtvisible پیرامون معمار شغلی، که چارچوبی عالی برای تعیین اهداف روشن و سپس تنظیم یک استراتژی برای دستیابی به آنها است. برای من این شامل مواردی مانند درگیر شدن در فعالیت بازاریابی برای آژانس و همچنین کار بر روی دانش فنی من است.

مطمئن نیستم که «روز معمولی» وجود داشته باشد، زیرا کار بسیار متنوع است، اما معمولاً حول محور یافتن فرصت‌های جدید برای بهبود عملکرد سئوی مشتریان می‌چرخد. یکی از نمونه‌های این کار، انجام تحقیقات کلمات کلیدی برای یافتن راه‌های جدید برای موقعیت یا ساختار بخش‌های وب‌سایت برای هدف‌یابی بهتر آنچه کاربران در جستجوی آن هستند، است. همچنین می‌تواند انجام تجزیه و تحلیل رقبا برای فهمیدن اینکه مشتری برای رقابت بهتر برای بازارهایی که قبلاً در آن رتبه‌بندی شده‌اند، چه کاری باید انجام دهد. و سپس تهیه بلیط برای حل این مشکلات. دو روز به ندرت یکسان است، بنابراین همیشه جالب است که ببینم با چه پروژه هایی درگیر خواهم شد.

در صورت استخدام یک عضو جدید تیم به دنبال چه چیزی می گردید؟

سه چیز اصلی به نظر من این خواهد بود: تمایل به یادگیری، فعال بودن، و افتخار به کیفیت کاری که تولید می کنید. فرصت‌های زیادی برای رشد در Builtvisible وجود دارد و افراد فوق‌العاده آگاه زیادی وجود دارد که مشتاق هستند به شما در پیشرفت کمک کنند. داشتن نگرش صحیح برای بهبود و تولید بهترین کار شما در اینجا مورد توجه قرار می گیرد و به شما کمک می کند از آنچه در دسترس است نهایت استفاده را ببرید.

هیجان انگیزترین محصول یا پروژه ای که در حال حاضر روی آن کار می کنید چیست؟

من بسیار خوش شانس بوده ام که با یکی از طولانی ترین حساب های کاربری Builtvisible از زمانی که به آن ملحق شده ام درگیر بوده ام، و کار با مشتری بسیار لذت بخش است. آنها به وضوح به آژانس اعتماد زیادی دارند و همچنین به طور باورنکردنی درگیر هستند و مایلند هر گونه بهینه سازی را که می توانند از پشت توصیه های ما حذف کنند. ارتباطات همیشه سریع است و من واقعاً مشتاقانه منتظر برنامه های منظم خود هستم. آنها همچنین می توانند در زمان مناسب مقدار قابل توجهی از مزکال را کنار بگذارند.

در نهایت، افتخارترین لحظه مشتری شما تا به امروز چه بوده است؟

متعهد به کار. همه در اینجا واقعاً به کیفیت خدماتی که ما به مشتریان ارائه می کنیم اهمیت می دهند. این باعث می‌شود که فرهنگ به طرز باورنکردنی با هم همکاری داشته باشد، زیرا همه ما در نهایت به سمت یک هدف یعنی بهبود عملکرد سئو وب‌سایت‌های مشتریانمان کار می‌کنیم. اگرچه استاندارد کار بالا است، اما احساس بسیار حمایتی نیز می کند زیرا همه ما به یکدیگر کمک می کنیم با بازخورد باز و صادقانه به آن استانداردها برسیم.

مزایای Builtvisible مورد علاقه شما چیست؟

Career Architect ابزاری عالی برای کمک به من برای درک زمینه‌هایی است که برای پیشرفت بیشتر در حرفه‌ام باید روی آن‌ها کار کنم. تعیین اهداف مشخص و سپس استفاده از منابع آموزشی فراوان باعث شده است که احساس کنم علیرغم اینکه فقط 6 ماه در اینجا هستم، دانش خود را به طور قابل توجهی توسعه داده ام!

100% کسب‌وکار کارهای زیادی انجام می‌دهد تا اطمینان حاصل شود که فرهنگ حمایت‌کننده است و شما تشویق می‌شوید کارها را امتحان کنید و اشتباه کنید. سپس فرآیند بازخورد باز و صادقانه از اعضای ارشد تیم به شما کمک می کند تا اطمینان حاصل کنید که می توانید از هر اشتباهی به عنوان فرصتی برای یادگیری استفاده کنید و کار را قبل از اینکه به مشتری ارائه شود به استانداردهای صحیح برسانید.

غرور آفرین ترین لحظه این است که دو بار در سه ماه اول حضورم در Builtvisible نامزد دریافت جایزه بهترین بازیکن ماه شدم. تیم از زمانی که من به آن ملحق شده‌ام به طرز باورنکردنی استقبال کرده است و این شگفت‌انگیز است که بخشی از کسب‌وکاری باشید که در آن احساس می‌کنید کار سخت شما فوراً به رسمیت شناخته می‌شود.

یک روز در زندگی یک مدیر ارشد سئو بسیار پیش پا افتاده است، زیرا نیازمند مجموعه مهارت های همه کاره، سازگاری مداوم و تعهدی تزلزل ناپذیر برای ارائه نتایج استثنایی است. اگر مشتاق بازاریابی دیجیتال هستید، درک قوی از بهینه سازی موتورهای جستجو دارید و مشتاق هستید که تأثیر معناداری در صنعت داشته باشید، به صفحه مشاغل ما بروید و به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.


منبع: https://builtvisible.com/a-day-in-the-life-of-a-senior-seo-executive/

این کسب‌وکار همچنین مواردی مانند سمینارهای منظم سلامت و پشتیبانی رایگان سلامت روان را در صورت نیاز ارائه می‌کند، بنابراین واقعاً احساس می‌شود که کسب‌وکار واقعاً اهمیت می‌دهد و می‌خواهد شما موفق شوید.

چه امیدی به بخش و آژانس برای سال پیش رو و آینده دارید؟

من بیشتر روی یک پروژه بزرگ تجارت الکترونیک برای مشتری کار می کنم که مدت طولانی با Builtvisible بوده است. چیزهای زیادی با این حساب در حال انجام است، از جمله مهاجرت بزرگ وب سایت در آینده، و همچنین پروژه ای برای افزایش دید آنها در ایرلند. کارفرما بسیار عالی است و مشتاق است تا از وب سایت جدید به عنوان فرصتی برای اجرای هر چه بیشتر توصیه های فنی که ما ارائه کرده ایم استفاده کند. این باعث شده است که درگیر شدن با آن به پروژه ای سرگرم کننده و جذاب تبدیل شود، به خصوص در اوایل دوران من در Builtvisible.

آموزش و پیشرفت شما چگونه بوده است؟

این توسط تعداد زیادی از منابع و اسناد فرآیندی که Builtvisible در پایگاه داده داخلی خود ایجاد کرده است و همچنین پشتیبانی عالی از اعضای ارشد تیم پشتیبانی می شود.

آیا از طرف کسب و کار احساس حمایت می کنید؟

من همیشه با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنم و معمولاً در پایان به توصیف یک فرضیه پیچیده و عجیب در مورد کمک به یک تجارت برای فروش قوری بیشتر در وب‌سایت خود می‌پردازم. من از وارد شدن به این موضوع اجتناب می‌کنم و فقط می‌گویم که به کسب‌وکارها کمک می‌کنم تا وب‌سایت خود را بهینه کنند تا تعداد مشتریان بالقوه‌ای را که هنگام جستجوی آنلاین برای محصولات/خدمات مرتبط پیدا می‌کنند، افزایش دهند.

روابط مشتری خود را چگونه توصیف می کنید؟

اولین بار چه چیزی شما را به Builtvisible جذب کرد؟