۶ نکته در مورد دکوراسیون طلا فروشی

1) طراحی داخلی طلا فروشی بخش مهم و قابل اهمیت دارد. در یک مغازه ظرف فروشی که کالاها شکستنی هستند و احتمال خسارت وجود دارد باید دقت شود که طراحی داخلی و چیدمان دکوراسیون به گونه ای باشد که در رفت و آمد مشتریان و بازدید از فروشگاه. در طراحی داخلی این فضا از ابزار گچبری استفاده شده است. استفاده از اشکال هندسی دیگر میتواند زیبایی فضا را چندین برابر کند. انواع گاوصندوق آسانسوری را معمولا بر اساس مکانیزم حرکتی و نحوه عملکرد آنها دسته بندی میکنند. از دسته بندی های رایج گاوصندوق آسانسوری میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

تعیین درجه و شدت نور استفاده شده در طراحی دکوراسیون ویترین طلا فروشی بسیار تخصصی است و با توجه به فضا، رنگ بندی و دکور تعیین شده قابل تغییر می باشد. در ویترین آسانسوری مدل ریلی دو جهته معمولا مکانیزم ریلی به صورت برقی و هوشمند طراحی و ساخته میشود تا صاحب طلافروشی با زدن یک دکمه، شاهد اجرای فرآیند هدایت ویترین به جلو، سپس چپ یا راست و در نهایت باز شدن درب ویترین آسانسوری باشد. گاوصندوق آسانسوری مدل ریلی دو جهته یکی دیگر از محصولات شرکت صندوق سازان شمال است که با توجه به تقاضای طلافروشان گرامی به صورت سفارشی طراحی و ساخته میشود. ویترین طلا فروشی یکی از اصلی ترین بخش ها در طراحی داخلی طلا فروشی ست که در آن تمام طلا ها در معرض نمایش مشتری قرار می گیرند. در نتیجه کالای بیشتر در دیدرس مشتری قرار می گیرد.

استفاده از آژیر خطر: با دقت به طراحی و نصب کردن آژیر خطر در بهترین و نزدیکترین محل و همینطور در دسترس بودن افرادی که در این محیط کار میکند از اقداماتی است که طراحان داخلی به آن دقت مینمایند و با این کار به مالک طلافروشی کمک مینمایند. در این بازار پررقابت، طراحی و جذابیت ظاهری از اهمیت خاصی برخوردار است و مشتریان اغلب برای محصولاتی که در محیطی زیبا قرار داشته باشند، هزینهی زیادی خواهند کرد. از دیگر کاربردهای ویترین شبیه میتوان به طراحی نمای بیرونی بانکها، صرافیها و طلافروشیها اشاره کرد. با توجه به اینکه کندن زمین و قرار دادن بخشی از خزانه گاوصندوق آسانسوری درون زمین موجب افزایش ضریب ایمنی سازه میگردد، ارتفاع کف فروشگاه از سطح پیاده رو و وجود زیرزمین در این گونه مغازه ها موجب شد تا شرکت صندوق سازان شمال نسبت به طراحی و ساخت گاوصندوق آسانسوری وارونه اقدام نماید. در بازسازی طلا فروشی افزایش تأمین امنیت بیرونی فروشگاه و داخلی آن هر دو به یک اندازه مهم هستند. به این صورت چشمنوازی محصولات شما موجب افزایش مشتری و به تبع آن کسب سود خواهد شد. رنگبندی ویترین، نورپردازی آن و چگونگی چیدمان اجناس به عنوان اولین جاذبه های بصری نقش زیادی در جلب توجه مشتری ها دارند.

با این وجود انتخاب نوع شیشه ویترین برای طلافروشان مهم تر است و برای جلوگیری از سرقت طلا و جواهرات و کم کردن احتمال آن، در ساخت آن از شیشههای ضد گلوله استفاده میشود. این مدل یکی از محصولات شرکت صندوق سازان شمال است که با استحکام فوق العاده بالا ساخته و به جدیدترین تکنولوژی روز دنیا نیز مجهز میشود و در اقساط 12 و 30 ماهه تحویل مشتریان گرامی میگردد. با هدف ارتقاء ضریب ایمنی فروشگاه های طلا و جواهر ایران و کاهش نگرانی های امنیتی طلافروشان عزیز، کلیه مدل های گاوصندوق آسانسوری شرکت صندوق سازان شمال در اقساط 12 و 30 ماهه تحویل مشتریان گرامی میگردد ضمن اینکه اجرای کامل دکوراسیون ویترین طلافروشی در اقساط 6 ماهه و با گارانتی 3 ساله نیز توسط شرکای صندوق سازان شمال صورت میپذیرد. در همین راستا و با هدف ارتقاء ضریب ایمنی فروشگاه های طلا و جواهر ایران و کاهش نگرانی های امنیتی طلافروشان عزیز، کلیه گاوصندوق های آسانسوری این مجموعه در اقساط 12 و 30 ماهه تحویل مشتریان گرامی میگردد ضمن اینکه اجرای کامل دکوراسیون ویترین طلافروشی در اقساط 6 ماهه و با گارانتی 3 ساله نیز توسط شرکای صندوق سازان شمال صورت میپذیرد.

همچنین در ساخت این ویترینها از شیشههای کریستالی برای درب استفاده میشود تا درخشندگی زیادی به وسایل داخل خود بدهند و نمایی لوکس و منحصر به فرد به طراحی و بازسازی طلافروشی منزل القا کنند. سعی کنید که از رنگهایی که حس تجمل و زیبایی را بیشتر القا کند. 3) برای طلافروش شدن نیاز به مدرک تحصیلی نیست و یادگیری اصول این شغل و داشتن آگاهی و اطلاع کافی از روند کار و کسب تجربه، میتواند شخص را در این شغل به موفقیت برساند. اگر اشخاصی که به راهاندازی فروشگاه طلافروشی فکر میکنند آگاهی و تخصص کافی در این زمینه داشته باشند، قطعاً مزایای این شغل بیشتر از معایب آن است. طراحی دکوراسیون داخلی برای مغازه طلافروشی برای شما بعنوان فروشنده مزایای زیادی دارد و با دانستن هر یک از این مزایا شما بیشتر مشتاق به اجرای طراحی دکور مدرن و حرفه ای خواهید شد.

برای این کار بهتر است یک دیوار یا قسمتهایی از فضا را آینه کاری کرد. بنابراین مکانی که آن ها را در معرض فروش قرار می دهد دارای اهمیت بالایی از لحاظ زیبایی بصری فضا می باشد. گروه معماری بام؛ یکی از بهترین گروه ها در این زمینه می باشد که می تواند به شما کمک بسیاری بکند و بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان بیاورد. به این علت که اغلب طلافروشی ها به زیبایی داخلی فروشگاه دقت بیشتری می نمایند و همین امر سبب گردیده که مالکان از امنیت آن چشم پوشی نمایند و به این مورد اساسی توجه زیادی نداشته باشند.

بر اساس تحقیقات انجام شده چیدمان محیط نقش تعیین کنندهای بر سلامت روان انسانها دارد و در کنار آن ایجاد محیطی زیبا، موجب حفظ آرامش افراد خواهد شد. تنها با راهنمایی طراحان و به کار بردن نکات مهم میتوان تمام نیازهای یک جواهر فروشی شیک و مدرن را در کنار کاربری بودن و امنیت داشت. بازتاب نور یکی دیگر از مسائل زیبایی شناسی است که به کارگیری از آن در طراحی داخلی طلا فروشی می تواند سبب جلب مشتریان که اکثراً بانوان هستند و به این موضوع اهمیت زیادی می دهند را به همراه داشته باشد. طراحی دکوراسیون داخلی مغازه از جمله موارد مهمی میباشد که تأثیر مستقیمی بر میزان فروش و همچنین جذب مشتری دارد. شاید تا به حال این سوال برای شما مطرح شده باشد که چرا دو مغازه طلافروشی یکی جذب مشتری بسیار بیشتری نسبت به مغازه مجاور خود دارد.

همه میدانند که برای تاثیرگذاری بیشتر در ذهن افراد بخصوص مشتریان، اجرای دکوراسیون دلنشین، راحت و به یادماندنی از اهمیت بالایی برخوردار است. دکوراسیون مغازه تنها به ویترین ان ختم نمی شود و همانطور که به دکوراسیون داخلی رستوران توجه می کنیم محیط یک مغازه هم باید بسیار مورد توجه قرار گیرد و می توان ویترین را قدم اول معرفی کرد و د رمحله بعد که به عنوان قدم دوم محسوب می شود محیط درون خود مغازه است.باید هم کارکنان و هم مراجعه کنندگان در زمانیکه درون این محیط هستند کاملا احساس آرامش و راحتی نمایند. ما طیف گسترده ای از شیشه های امنیتی را از محصولات سطح پایین که در برابر حمله دستی افراد فرصت طلب مقاومت می کنند، تا شیشه های ضد نفوذ و گلوله با ضخامت بالا ارائه دهیم. ویترینی که با طراحی داخلی فروشگاه هماهنگ باشد.

در این مدل که همانند مدل ریلی تک جهته در اقساط 12 و 30 ماهه تحویل مشتریان میگردد از دو الکتورموتور مجزا با قدرت های متفاوت برای هدایت ویترین به عقب و جلو و نیز چپ و راست استفاده میشود. مدل ریلی تک جهته همچنین میتواند به صورت دستی تعبیه شود به گونه ای که برای حرکت ویترین آسانسوری به جلو وعقب نیاز به هیچ گونه تجهیزات برقی خاصی وجود ندارد. گاوصندوق آسانسوری مدل ریلی تک جهته معمولا مناسب مغازه هایی است که از حاشیه پیاده رو مقداری عقب تر هستند و یا اینکه صاحب طلافروشی با هدف هدایت ویترین به بیرون از فروشگاه، این مدل را انتخاب میکند. قبل از شروع فعالیت، افراد باید با توجه به تخصص و آگاهی و مهارت خود، رشته شغلی مورد نظر خود را از میان چندین رده شغلی مرتبط با طلا و جواهر مانند طراحی، ساخت و تزئین طلا انتخاب نمایند و پس از آن، اقدام به فعالیت نمایند. تسلط و آگاهی کامل راجع به اصطلاحات تخصصی حوزه طلا مانند انس و اجرت. علاوه بر این، با توجه به دکوراسیون داخلی خانه، رنگ دیوار و یا کاغذ دیواری، میتوانید از شیشههای رنگی، مات یا کدر نیز استفاده کنید.

طراحی داخلی فروشگاه مسیر حرکت مشتریان را تعیین میکند. این تصور تا حدی درست است و طلافروشی و تجارت طلا یکی از مشاغل پردرآمد و درواقع لوکس است؛ اما باید این نکته را نیز در نظر گرفت که هر شغلی مزایا و معایب خودش را دارد و هیچ کسبوکاری بدون تلاش و کسب تجربه به موفقیت نخواهد رسید. نکته مهم دیگر این است که طراحی دکوراسیون داخلی طلافروشی خود را فدای امنیت نکنید چراکه امنیت هم بهاندازه زیبایی مغازه شما مهم خواهد بود. طراحی ویترین فروشگاه ها و نمایشگاه ها با زیباترین متریال . با این حال فکر نکنید به محض تمام شدن کرونا صد در صد مردم به خیابانها میآیند و دوباره شروع به خرید حضوری میکنند. نحوه طراحی دکوراسیون طلا فروشی به قدری مهم است که حتی بر میزان فروش نیز تاثیر می گذارد و دکوراسیون طلا فروشی باید طوری طراحی شود تا قدرت این را داشته باشد که نظر عابرین و خریداران را به خود جلب کند.