5 دلیل برای اینکه تحقیق کلمات کلیدی مهم است

تفاوت بین یک کلمه کلیدی و یک عبارت کلیدی چیست؟

عنوان به وضوح بیان نمی کند که راهنما در مورد چیست.

شاید این بدان معناست که شما خواهان مشاغل نویسندگی بیشتری هستید. یا مشتریان بالقوه بیشتری کاغذ سفید شما را پیدا کرده و از سایت B2B شما بازدید می کنند. یا می خواهید برند خود را تقویت کنید تا مشاغل بهتری پیدا کنید و به عنوان یک متخصص موضوع شناخته شوید.

توجه داشته باشید که من برای عبارت جستجو واجد شرایط هستم [accounting firm] با عبارت [small business]. اگر برای یک شرکت حسابداری که به صنعت ساخت و ساز خدمت می کند می نویسید، می توانید موضوعات (و عبارات کلیدی) را با تمرکز بر آن صنعت خاص پیدا کنید.

و چه کسی می خواهد در گوگل نامرئی باشد؟ به همین دلیل است که تحقیق کلمات کلیدی بسیار ضروری است!

از آنجایی که اکثر مردم با استفاده از پرس و جوهای چند کلمه ای جستجو می کنند، من از عبارات «تحقیق کلمات کلیدی» و «تحقیق با عبارت کلیدی» به جای یکدیگر استفاده می کنم.

اجازه نده این اتفاق برای شما بیفتد! تحقیق کلمات کلیدی به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که عباراتی که در محتوای خود وارد می کنید، عباراتی هستند که مردم واقعاً در گوگل تایپ می کنند.

صفحاتی که فرآیند تحقیق عبارت کلیدی را گذرانده اند و توسط یک سئونویس ماهر نوشته شده اند، شانس بیشتری برای موقعیت یابی و تبدیل دارند. از آنجا که به دست آوردن موقعیت برتر گوگل بیشتر از سرگرمی دیدن صفحه ای است که شما در ده نتیجه برتر گوگل نوشته اید.

تحقیق کلمات کلیدی نتیجه می دهد.

به دست آوردن رتبه برتر گوگل می تواند به آوردن افراد مناسب به سایت شما کمک کند، که به شما کمک می کند تا به همه آن چیزها و موارد دیگر دست یابید.

آماده؟

در اینجا پنج دلیل برای اهمیت تحقیق کلمات کلیدی وجود دارد – و چرا توصیه می کنم قبل از نوشتن یک پست وبلاگ یا صفحه خدمات این کار را انجام دهید.

تصور کنید یک راهنمای بازاریابی برای دندانپزشکان ایجاد کرده اید.

اگر کلمات کلیدی و عباراتی را به محتوای خود اضافه نکنید، صفحه شما آنطور که می خواهید قرار نمی گیرد – و در گوگل نامرئی خواهد بود.

دلیل اصلی اهمیت تحقیق عبارت کلیدی این است که…

– یک موقعیت بهتر در گوگل می تواند به شما در دستیابی به اهداف و کسب درآمد کمک کند.

احتمالاً به این موضوع پی می‌برید که تحقیقات عبارت کلیدی به شما کمک می‌کند…

– ترافیک بسیار هدفمند را هدایت کنید.

نکات جالب و کاربردی تری برای نوشتن سئو مانند این دریافت کنید. در خبرنامه من مشترک شوید.


منبع: https://seocopywriting.com/why-is-keyphrase-research-important/

موضوع اینجاست…

البته، دلیل عمده‌ای که مشتریان فکر می‌کنند تحقیق کلمات کلیدی مهم است این است که می‌خواهند…

– یک نتیجه برتر گوگل را دریافت کنید.

مطمئناً، می‌توانید نام راهنمای خود را «از کسب‌وکارتان سود بیشتری بگیرید». جذاب است، اما ممکن است یافتن آن در گوگل را برای دندانپزشکان سخت کند.

قبل از اینکه وارد شوم، در اینجا چند تعریف سریع وجود دارد. کلمه کلیدی یک عبارت جستجو شده است، مانند کلمه [travel]. عبارت کلیدی یک عبارت جستجوی چند کلمه ای است، مانند [best place to travel with kids in Seattle].

آیا به کمک نیاز دارید تا بفهمید در مورد چه چیزی بنویسید؟ این خیلی عادی است. تحقیق کلمات کلیدی به شما کمک می کند تا به مغز خوانندگان خود نگاه کنید و موضوعاتی را که می خواهند درباره آنها بیشتر بدانند کشف کنید.

تحقیق کلمات کلیدی پایه و اساس هر کمپین نوشتن SEO است. تحقیق در مورد کلمات کلیدی به شما کمک می کند محتوایی بنویسید که با خواننده هدف شما ارتباط داشته باشد و پیدا کردن محتوای شما را در گوگل راحت تر کند.

اما اگر راهنمای خود را “100 ایده بازاریابی دندانپزشکی” نام گذاری کنید، چه؟

به هر حال، چرا این همه زمان را صرف نوشتن یک صفحه فوق العاده کنید، اگر – همانطور که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم – صفحه در گوگل قرار نمی گیرد و نامرئی می شود؟

– ابتدا، نحوه جستجوی خوانندگانتان را خواهید آموخت – و آنچه پیدا می کنید ممکن است شما را شگفت زده کند!

آیا از خود پرسیده اید که آیا تحقیق کلمات کلیدی مهم است؟

مدت ها پیش، مشتری از من می خواست که از عبارت کلیدی “سیستم ارتباط جهانی چند زبانه” استفاده کنم زیرا مطمئن بود که مردم آن را جستجو می کنند. جواب منفی. افراد برای «گپ ترجمه فوری» جستجو کردند.

به عنوان مثال، اگر پست های وبلاگی را برای یک شرکت حسابداری می نوشتید، عبارت کلیدی «آیا برای یک کسب و کار کوچک به حسابدار نیاز دارم» به شما امکان می دهد داستان های خود را به اشتراک بگذارید و تخصص خود را نشان دهید.

به علاوه، درک اینکه چگونه خوانندگان شما جستجو می کنند می تواند به شما کمک کند…

– ایده های محتوای جدید را پیدا کنید.

(اگرچه این هم سرگرم کننده است!)

نه تنها عنوان هدفمندتر است بلکه [dental marketing ideas] همچنین یک عبارت کلیدی است! دندانپزشکان به دنبال ایده های بازاریابی هستند.