Sitemap را چطوری بسازیم؟

اگر دو سایت محصولات مشابه هم رو فروش برسونند، احتما اینکه مشتری از سایتی که برای موتورهای جستجو بهینه سازی شده خرید کنه خیلی بیشتره تا آن سایتی که سئو نشده است. هرچه کلمات شما رقابت پذیری بالاتری داشته باشند، وقت بیشتری از شما خواهد گرفت. در واقع زمانی که در این فایل دستوری را می نویسید که مثلا به هر دلیلی بخش هایی را موتورهای جستجو نادیده بگیرند، هم در بودجه خزش صرفه جویی کرده اید، هم منابع سرور سایت خود را بیهوده درگیر نکرده اید، هم مطالبی که از اولویت بالاتری برخوردارند زودتر ایندکس می شوند، هم … همگی از آن جا در درون سایت قرار می گیرند؛ محتوای سایت محسوب می شوند. به دلیل اینکه عموما قرارداد سئو به صورت ماهیانه بسته می شود در صورت عدم رضایت از شرکت خدمات دهنده سئو برای مثال در ماه دوم قرارداد امکان فسخ قرارداد را نخواهید داشت. پس عنوان جمع بندی، سئو و بهینه سازی سایت یعنی استفاده از ابزارهای خاص تعریف شده در محتوای سایت برای نشان دادن ارتباط آن به یک موضوع خاص و قابل درک کردن محتوا برای خزنده موتور جستجو.

این طراحی شده است تا خلاصهای از محتوای صفحه شما را در اختیار کاربران قرار دهد تا کاربران بدانند آیا صفحه به سؤال آنها پاسخ میدهد یا خیر. شما با استفاده از نقشه سایت، کار را برای موتورهای جستجو راحتتر میکنید. استراتژی seo برای رتبه بندی بالا در موتور جستجو چگونه کار میکند؟ بهینه سازی موتور جستجو یا به طور خلاصه SEO ، مجموعه قوانینی هست که سایت شما رو برای موتورهای جستجو بهینه سازی می کنه و رتبه سایتتونو در موتورهای جستجوگر مخصوصا گوگل بالا ببره. همانطور که گفیتم باید که کلمه کلیدی اصلی شما باید در عنوان صفحه و عنوان h1 ظاهر شود اما آنچه به همان اندازه مهم است ذکر یک یا دو بار کلمه کلیدی خود در دو پاراگراف اول متن است. در نظر بگیرید که یک لینک به صفحه اصلی خود اضافه کنید و لینک هایی به محتوای محبوب یا مرتبط در سایت خود ارائه دهید. از این جهت به آن سئو داخلی یا سئو درون صفحه نیز گفته می شود.

سئو براساس کلمه کلیدی کار میکند و نتایج بر مبنای کلمات کلیدیِ مورد جستجو ظاهر میشوند. ما در شرکت مهام با استفاده از تجربه های قبلی و استفاده از ابزار های سئو پیشرفته تلاش داریم تا بهترین نقشه راه را برای کسب و کار آنلاین شما ایجاد نماییم تا علاوه بر کسب رتبه های برتر در موتور های جستجو از بازخورد مناسبی هم برخوردار شوید. امروزه شاهد این هستیم که با به روز رسانی های الگوریتم های گوگل هوشمندتر شده و استفاده از روش های نادرست خطرات زیادی را به همراه خواهد داشت. به منظور تولید نتایج جستجو با کیفیت به کاربران، Google به روز رسانی الگوریتم های جدید مانند پنگوئن، پاندا یا Humming Bird را به روز می کند. شرکت سئو مهام با دارا بودن تیم دیجیتال مارکتینگ و سئو(SEO) حرفه ای آماده ارائه خدمات سئو و بهینه سازی سایت و سئو سایت شرکتی به شما مشتریان عزیز در تهران و تمامی شهر های ایران می باشد. یکی از فاکتورهایی که نشان می دهد محتوای شما برای یک عبارت کلیدی خاص بهینه سازی شده است، درصد چگالی آن عبارت کلیدی در محتوا می باشد. برای سئو کردن سایت خود باید از امکانات گوگل برای چگونگی رتبه بندی سایت ها مطلع باشید، موتور های گوگل کملا تقیق و دارای قدرت تجزیه و تحلیل اطلاعات را دارند.

اما تا زمانی که شرایط کسب و کارتان را به مشتریان تان معرفی نکنید، کسی جز شما و اطرافیانتان از آن مطلع نخواهد بود. تمام دنیا میتوان به فضایی برای توسعه کسب و کار و محلی برای درآمد شما شود، به شرط آنکه یک استراتژی سئوی اصولی را انتخاب کنید. سئو سایت برای اینکه یک سایت بزرگ درست کار کنه خیلی مهم هست. در دنیای رقابتی امروز، یک چالش بزرگ برای به دست آوردن و حفظ رتبه برتر وجود دارد. به دست آوردن بکلینکهای باکیفیت ممکن است تحت تاثیر تبلیغات انجام شده باشد و یا اینکه محبوبیت شما باعث شود که دیگران بکلینکهای خوبی به شما بدهند. بدیهی است که داشتن محبوبیت بیشتر، فرصتهای رشد بیشتری را نصیبتان خواهد کرد. آموزش سئو سایت امروزه نسبت به گذشته اهمیت بیش تری پیدا کرده و برای هر وب مستری لازمه معنای واقعی سئو رو بدونه و همچنین درک کاملی از پتانسیلی که بهینه سازی سایت در رشد و پیشرفت کسب و کارش داره، داشته باشند. SEO رو میشه به عنوان یک چارچوب کامل در نظر بگیریم، چون همه ی فرایندهای آن، تعدادی قوانین (یا دستورالعمل)، یک تعداد مراحل و مجموعه ای از کنترل هاست که با انجام آنها می تونید خیلی سریع رتبه ی بالایی در گوگل بگیرید.

وب پویا با ارائه خدمات سئو فنی سایت به شما کمک می کند تا بتوانید سایت خود را از هر نظر بهینه کنید. با توجه به نوع وب سایت شما نیاز به تعیین استراتژی مشخص برای سئو است و از این رو برای سایت های مختلف از قبیل سایت رستوران، سایت خبری، سایت فروشگاهی، سایت موزیک و فیلم، سایت شرکتی و … سوالی که اغلب برای مشتریان ایجاد می شوذ این است که هزینه های شرکت های سئو چگونه است؟ بهینه سازی و خدمات سئو که توسط یک شرکت سئو انجام می شود، بسیار قابل اعتماد تر از افراد سئوکار می باشد. از سوی دیگر با تولید این دست از محتوا قادر به جلب توجه و برگرداندن سرها به سمت خود در شبکههای اجتماعی خواهید بود. بنابراین اگر می خواهید با سئو در سال 2020 ترافیک بیشتری را جذب وب سایت خود بکنید، پیشنهاد می کنم محتواهایی را تنها برای اشتراک گذاری در شبکه یوتیوب خود، تولید کنید(یعنی ویدیوهایی را به صورت اختصاصی برای شبکه یوتیوب خود بسازید). این دارایی در قالب افزایش فروش اینترنتی، ترافیک و بهرهوری وب سایتتان نمایان میشود. طبیعتاً هرچه زمان حضور بازدیدکنندگان بالاتر باشد، احتمال افزایش فروش و سوددهی بیشتر خواهد شد.

امروزه شرکت های زیادی در ایران در حال فعالیت هستند که می توانند از طریق سئو سایت شرکتی و خدمات بازاریابی آنلاین به مشتریان بیشتری در داخل و خارج کشور دسترسی داشته باشند. سئو(SEO) مجموعه اقداماتی است که سبب بهبود وضعیت وب سایت شما از طریق موتور های جستجو مانند گوگل می شود. وقتی مشتریان برای خرید محصول یا خدمات خاصی، کلمه یا عبارتی را از موتور های جستجو سوال می کنند، موتور های جستجو بر اساس رتبه ای که سایت ها در آن کلمات مربوطه دارند نتایج را به مشتریان نشان می دهند. یکی از خدمات سئو شرکت مهام هدایت مخاطبان هوشمند به سمت شما است؛ مخاطبانی که قابلیت تبدیل شدن به مشتری را داشته باشند. متاوب به شما کمک خواهد کرد تا با اجرای درست سئو ترافیک بیشتری را به سمت وبسایتتان هدایت کنید، در حوزه فعالیت خود، از رقبا پیشی بگیرید و جز اولین نتایج جستجو در گوگل یا دیگر موتورهای جستجو باشید.

سئو سایت یک اصطلاح تخصصی در حوزه طراحی و آماده سازی سایت است که از مخفف سه کلمه انگلیسی Search Engine Optimization برگرفته شده است. بهتر است برای آموزش سئو از اساتید یا منابعی استفاده کنید که تخصص و تجربه خود را در این حوزه اثبات کرده باشند. یکی از مهمترین مفاهیم در سئو عبارات کلیدی دانستن نیت جستجوی کاربر است. در واقع قدرت درک مفاهیم از محتوا را دارد. برای شناخت بیشتر و آشنایی کامل با مفاهیم سئو، پیشنهاد می کنیم مقاله سئو چیست را مطالعه نمایید. 1- فایل robots.txt چیست؟ یک فایل Ideal Robots.txt چگونه به نظر می رسد؟ در ابتدای امر، ما توسعه کسب و کار شما را با توسعه فردی مدیرعامل و تمام کارکنان آغاز می کنیم. چرا که دارایی بلند مدتی برای کسب و کار محسوب میشود. با توجه به نقش کلمات کلیدی در سئو برای این کار می توانید از ابزارهای مخصوص این کار که برای این منظور ایجاد شده اند استفاده کنید. اما چه اتفاقی افتاد که سئو تا این حد بر سر زبانها افتاد و حالا بهعنوان یکی از مشاغل پولساز دنیا شناخته میشود؟

سعی کنید از url های انگلیسی استفاده نمایید. اما آخرین راهی که میتوانیم به شما پیشنهاد بدهیم استفاده از ابزار Google Keyword Planner میباشد که شاید بتوان گفت دقیق ترین ابزار برای تحقیق کلمات کلیدی و به دست آوردن حدود ورودی ماهانه میباشد . این دوره سه درس دارد که سرفصلهای آن شامل، نکات اولیه تحقیق کلمات کلیدی، کار با ابزار Google Keyword Planner و ساخت لیست کلمات کلیدی و بررسی میزان سختی آن میشوند. توصیهی سئو هاب اینست که الگوی ساخت شما نباید برای گوگل قابل فهم باشد. User-agent: مشخص میکند که دقیقا چه رباتی نباید به صفحه مورد نظر دسترسی داشته باشد.

ما چندین استراتژی ساخت لینک موثر سئو را به شما نشان خواهیم داد که باید به افزایش ترافیک ارگانیک وب سایت سایت seotwitt شما کمک کند. اهمیت ساخت فایل robots.txt به قدری است که باید برای جلوگیری از دسترسی رباتهای مخرب به اطلاعات محرمانه سایت، بلافاصله بعد از معرفی سایت به موتورهای جستجو، اقدام به ساخت آن نمایید. طبق تجربهای که تا الان با انجام پروژههای مختلف به دست اومده، بیش از نصفی از پروژهها با درجه سختی متوسط، بعد از 3 الی 6 ماه تونستن فقط با رعایت موارد فنی و تکنیکال وبسایت و اصول سئو در تولید محتوا به نتایج خیلی خوبی برسن (بدون هیچ لینکسازی خارجی). این فایل بر مدیریت بودجه خزش و سرعت ایندکس یا بهروزرسانی صفحات تاثیرگذار است و البته تا زمانی که صفحات ما ایندکس نشوند هیچ شانسی برای حضور در نتایج جستجو ندارند. طبیعتا این اتفاق برای وب سایت شما بسیار بد خواهد شد چون ربات های گوگل در اثر خزیدن در سایت شما به آن ارزش و اعتبار میدهند و در صفحه نتایج آن را نشان میدهند و اگر هیچ یک از صفحات شما را نبینند به سایت شما رنک نمیدهند.

برای رفع لینک های شکسته، یا محتوای صفحه را جایگزین و دوباره ایجاد کنید و یا از ریدایرکت 301 استفاده کنید تا مخاطبان خود را به سمت محتوای مشابه سایت خود هدایت کنید. یکی دیگر از مزایای سئو این است که میتواند میزان رشد کسبوکار شما را چند برابر کند. در شرکت مهام هزینه های خدمات سئو و بهینه سازی سایت بر اساس میزان بودجه مشتریان تعیین خواهد شد و بر این اساس بهترین استراتژی ممکن برای بهبود وضعیت سایت شما در گوگل و سایر موتور های جستجو تعیین می گردد. ۲۵- سئو میتواند میزان رشد کسبوکارتان را دو، سه یا حتی چهار برابر کند.

این صفحه با نام Blocked URLs و بعنوان زیر مجموعه ای از بخش Crawl تعریف شده است. انتخاب نام مناسب و مرتبط با تصویر نیز تاثیری مثبت در بهینه سازی وب سایت دارد. نکته: همچنین لازم نیست نام شرکت و یا برند را در عنوان صفحه درج کنید. این موضوع را به عنوان هشداری در گوگل در مورد جایگذاری شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام یا سایر تصاویر و مشکلات سئو که می توانید ایجاد کنید موثر خواهد بود. این کد به معنی یک دستور برای تمام ربات های جستجو گر می باشد، اما اگر هدف شما دستور به ربات یک مرورگر خاص می باشد مثل ربات گوگل باید این دستور را به شکل خاصی بنوسید. سایت هایی که بیشتر از یک نویسنده دارند، مستقیم و غیر مستقیم از مزایای SEO بهره مند می شوند. افرادی که از وبسایت شما بازدید میکنند، برای سرگرمی نیامدهاند. بهینه سازی موتور جستجوی اختصاصی شروع به افزایش بازدید وب سایت در موتورهای جستجوی عمده مانند گوگل، یاهو، بینگ و غیره می کند. SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization و به معنای سئو و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو است. به عبارت دیگه؛ شما خودتون شاید به نقشه سایت احتیاج نداشته باشین، اما قطعاً وقتی چیزی به سئو سایت شما آسیبی نمیرسونه پس منطقیه که ازش استفاده کنین!

آنها به مشکلی برخوردهاند یا نیازی دارند و به دنبال پیدا کردن پاسخ آن، وارد وبسایتتان شدهاند. مطابق شکل زیر وارد حساب گوگل تون بشید. در متاباکس sitemap content ما میتونیم مشخص کنیم که چه مواردی داخل سایت مپ مون نمایش داده بشه و چه مواردی خیر ، برای مثال ما یک وبسایت آموزشی با محتوایی نظیر مقاله داریم ، خب طبیعتا نیاز نیست محصولات و یا نمونه کارهامون رو هم داخل سایپ مپ بگنجونیم ، ما حتی این اختیار رو داریم که تاکسونومی ها و ویژگی های محصولات و پست تایپ ها رو هم وارد نقشه سایت کنیم یا پیش میاد که ما بخواهیم با وجود محصول در فروشگاه مون اون رو در اختیار موتور های جستجوگر قرار ندیم.