Stream episode شماره ۲: قدم زدن در پترزبورگ ادامه اپیروز ۱ by پادکست راضیانه Razianeh podcast Listen online for free on SoundCloud | mey - سئو توئیت

Stream episode شماره ۲: قدم زدن در پترزبورگ ادامه اپیروز ۱ by پادکست راضیانه Razianeh podcast Listen online for free on SoundCloud | mey

Stream episode شماره ۲: قدم زدن در پترزبورگ ادامه اپیروز ۱ by پادکست راضیانه Razianeh podcast Listen online for free on SoundCloud | mey

سرویسپارسااسپیس خدمات هاست دانلود از سرورهای داخل از کشور را در اختیار شما قرار می‌دهد. اما مهم‌ترین قسمت این بخش که پر کردن آن الزامی است، مربوط به دسته‌بندی پادکست است. از آنجایی که لیست موضوعی دسته‌بندی‌های گوگل با اپل فرق دارد باید نزدیک‌ترین دسته‌بندی را در این قسمت انتخاب کنید.

قدم دوم تولید پادکست | ضبط صدا

امشب صدای بارون منو کشید به پارک سر کوچه، با چتـر نیمه شب زیر باران قدم زدن و فکر کردن و لذت بردن از همه دونه های بارونی که می بینم و بوی زندگی که می شنوم. صبر کنید چند روز طول میکشه، حدودا دو روز ولی معمولا زودتر قابل سرچ میشه. برای انتشار قسمت و دعوت کاربرا برای شنیدن در ابتدای کار بهتره لینک رو براشون ارسال کنید که مستقیم وارد صفحه شما بشن. از لپ تاپ که رفتم در سایت کست باکس و پس از یک بار دیگه claim کردن متوجه شدم فید خود کست باکس برای من خورده در نهایت و اپیزودی ندارم.

میکروبوک صوتی قدم زدن روی ماه با اینشتین

برای اینکه فایل موسیقی بهتر شنیده شود، می‌توانید در ابتدای آن از افکت Fade In استفاده کنید. تا صدا از کم به زیاد تغییر کند و سپس در انتها مجدد از افکت Fade Out استفاده کنید. در ضمن نگران صداهای ریز ایجاد شده در بین ضبط نباشید و به ضبط خود ادام دهید. در قدم سوم یعنی تدوین طریقه‌ی حذف این صداها را خواهیم گفت.

اما در ادامه قصد داریم شما را با سرویس میزبانی دیگری به نام انکر دانلود پادکست خوب برای پیاده روی آشنا کنیم. در اولین قدم می‌خواهیم به‌ابتدای فایل ضبط شده قطعه موسیقی اضافه کنیم. برای این کار لازم است فایل موسیقی را از طریق منوی File سپس Import و زیرمنو Audio به صفحه نرم‌افزار اضافه کنید.

  • مشکلی که دارم این هست که وقتی در آپلودبوی یا پیکوفایل، فایل صوتیم رو آپلود میکنم، آدرسی که بهم میده با .mp3 تموم نمیشه و انتهای لینک آپلود شده .html هست.
  • این سرویس‌ پنل رایگان دارد و به شما اجازه می‌دهد تا ۵ ساعت محتوای صوتی را در آن آپلود کنید.
  • دو ابزار تدوین صدا حرفه‌ای که برای ویندوز و مک در دسترس هستند Adobe Audition و Audacity نام دارند.
  • یعنی میزبان یا میزبان‌های پادکست در نقش گوینده صدای شخصیت‌ها قرار می‌گیرند و داستانی را همانند یک فیلم و سریال، در پادکست پیش می‌برند.

میزبان معمولا ورودی صدا رو در اسکایپ روی میکروفون خودش تنظیم میکنه و به همین خاطر کیفیت صدای خوبی داره. مهمان‌ها و دیگر افراد هم اگر میکروفون داشته باشن میتونن به همین شکل عمل کنن. برای ضبط هم از نرم‌افزارهای زیادی میشه استفاده کرد. راستش چون استفاده نکردم دقیق نمیتونم معرفی کنم ولی میدونم زیاد هست نرم‌افزارهایی برای ضبط صدا از طریق اسکایپ و کلا صفحه سیستم.

اپلیکیشن پخش و دانلود پادکست‌های فارسی